Sklepik z Kanapkami Baltimore - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jeśli chcesz się pozbyć skórki z pomidora: natnij górę pomidorka w krzyżyk, potem zanurz we wrzątku na ok. 1-2 min, a następnie zanurz na chwilkę w zimnej wodzie. Skórkę wystarczy pociągnąć od miejsca nacięcia. Z tą metodą żadna skórka na pomidorze nie ma szans.:)
Trwa ładowanie gry...

Sklepik z Kanapkami Baltimore – pomagasz w prowadzeniu małego sklepiku z kanapkami. Głodni klienci odwiedzają Cię i jest ich co raz więcej, ale spokojnie na pewno dasz radę wszystkich obsłużyć. Zobacz co zamawiają i przeciągaj poszczególne składniki kanapki w odpowiedniej kolejności na dużą tacę. Gotową kanapkę podaj klientowi. Pamiętaj, aby podać kanapkę zanim klient straci cierpliwość!

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 3 250 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Kurczak Barbie Gry Gry Zręcznościowe Gry Kuchnia Gry Ciastka Gry Warzywa Gry Bar Gry Zupy Gotowanie z Sarą Gry Przepisy Gra Deser Gry Zrób Sałatkę Gry Obiad Gry Owoce Słodkie Gry Gry Torty Gry Lody Gry Zrób To Sam Gry Hamburgery Gry Makaron Gry Kanapki Gry Zarabianie Gra Ciasto Gry z Czekoladą Gry Dekorowanki Gry Pieczenie Zabawy dla Dziewczynek Gry Bożonarodzeniowe Gry Fast Food Gry Śniadanie