Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Sklepik z Kanapkami Baltimore – pomagasz w prowadzeniu małego sklepiku z kanapkami. Głodni klienci odwiedzają Cię i jest ich co raz więcej, ale spokojnie na pewno dasz radę wszystkich obsłużyć. Zobacz co zamawiają i przeciągaj poszczególne składniki kanapki w odpowiedniej kolejności na dużą tacę. Gotową kanapkę podaj klientowi. Pamiętaj, aby podać kanapkę zanim klient straci cierpliwość!

Sterowanie – przy pomocy myszki.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 2091 razy
Zobacz także:
Gry Restauracja, ,

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Śniadanie Gry Lody Gry z Czekoladą Gry Pieczenie Gry Bar Gry Bożonarodzeniowe Gry Owoce Gry Fast Food Gry Hamburgery Gra Deser Gry Ciastka Gry Zrób To Sam Gry Kurczak Gry Kanapki Gry Pizza Gry Zrób Sałatkę Gry Warzywa Gry Makaron Gry Dekorowanki Gry Zarabianie Gry Kuchnia Gry Obiad Gry Przepisy Gry Zręcznościowe Zabawy dla Dziewczynek Gry Torty Gra Ciasto Słodkie Gry Barbie Gry Gotowanie z Sarą