Sklepik z Kanapkami Baltimore | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Sklepik z Kanapkami Baltimore – pomagasz w prowadzeniu małego sklepiku z kanapkami. Głodni klienci odwiedzają Cię i jest ich co raz więcej, ale spokojnie na pewno dasz radę wszystkich obsłużyć. Zobacz co zamawiają i przeciągaj poszczególne składniki kanapki w odpowiedniej kolejności na dużą tacę. Gotową kanapkę podaj klientowi. Pamiętaj, aby podać kanapkę zanim klient straci cierpliwość!

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 2 471 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Zrób Sałatkę Gry Kurczak Gotowanie z Sarą Gry Obiad Gry Pizza Gry Zrób To Sam Gry Fast Food Gry Śniadanie Gry Przepisy Gry z Czekoladą Gra Deser Gry Warzywa Gry Zupy Słodkie Gry Gry Zarabianie Barbie Gry Gry Owoce Gry Zręcznościowe Gry Kuchnia Gry Bar Gry Kanapki Zabawy dla Dziewczynek Gry Dekorowanki Gry Lody Gry Bożonarodzeniowe Gra Ciasto Gry Pieczenie Gry Hamburgery Gry Torty Gry Makaron