Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Sklepik z Kanapkami Baltimore – pomagasz w prowadzeniu małego sklepiku z kanapkami. Głodni klienci odwiedzają Cię i jest ich co raz więcej, ale spokojnie na pewno dasz radę wszystkich obsłużyć. Zobacz co zamawiają i przeciągaj poszczególne składniki kanapki w odpowiedniej kolejności na dużą tacę. Gotową kanapkę podaj klientowi. Pamiętaj, aby podać kanapkę zanim klient straci cierpliwość!

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 2 624 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Kanapki Gry Bożonarodzeniowe Gry Śniadanie Gry Hamburgery Gry Fast Food Zabawy dla Dziewczynek Gra Deser Gry Warzywa Gry Torty Gra Ciasto Gry Ciastka Gry Pieczenie Gry Obiad Gry Zręcznościowe Gry z Czekoladą Gry Zrób To Sam Gry Przepisy Gry Zrób Sałatkę Gry Bar Gry Pizza Gry Owoce Gry Dekorowanki Gry Zarabianie Gotowanie z Sarą Gry Kuchnia Gry Lody Gry Makaron Barbie Gry Słodkie Gry Gry Kurczak