Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Sklepik z Kanapkami Baltimore – pomagasz w prowadzeniu małego sklepiku z kanapkami. Głodni klienci odwiedzają Cię i jest ich co raz więcej, ale spokojnie na pewno dasz radę wszystkich obsłużyć. Zobacz co zamawiają i przeciągaj poszczególne składniki kanapki w odpowiedniej kolejności na dużą tacę. Gotową kanapkę podaj klientowi. Pamiętaj, aby podać kanapkę zanim klient straci cierpliwość!

Sterowanie – przy pomocy myszki.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 2138 razy
Zobacz także:
Gry Restauracja, ,

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gra Ciasto Gry Zrób Sałatkę Gry Warzywa Gry Kurczak Zabawy dla Dziewczynek Gry Bożonarodzeniowe Gry Hamburgery Gry Ciastka Gry Kuchnia Gotowanie z Sarą Gry Dekorowanki Gry Zarabianie Gry Makaron Gry Przepisy Gry Śniadanie Gry Owoce Barbie Gry Gry Obiad Gra Deser Gry Pizza Słodkie Gry Gry Pieczenie Gry Fast Food Gry Kanapki Gry Zrób To Sam Gry Lody Gry z Czekoladą Gry Bar Gry Torty Gry Zręcznościowe