Sklepik z Kanapkami Baltimore - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Sklepik z Kanapkami Baltimore – pomagasz w prowadzeniu małego sklepiku z kanapkami. Głodni klienci odwiedzają Cię i jest ich co raz więcej, ale spokojnie na pewno dasz radę wszystkich obsłużyć. Zobacz co zamawiają i przeciągaj poszczególne składniki kanapki w odpowiedniej kolejności na dużą tacę. Gotową kanapkę podaj klientowi. Pamiętaj, aby podać kanapkę zanim klient straci cierpliwość!

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 3 397 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Kuchnia Gry Lody Gry Zręcznościowe Gry Kanapki Gry Dekorowanki Gry Fast Food Gry Przepisy Słodkie Gry Gra Ciasto Gry Ciastka Gry Torty Gry Zarabianie Gry Hamburgery Gry Owoce Gry Zrób Sałatkę Gry z Czekoladą Gry Zupy Barbie Gry Gry Śniadanie Gry Makaron Gry Warzywa Gra Deser Gry Obiad Zabawy dla Dziewczynek Gry Kurczak Gry Pieczenie Gry Bożonarodzeniowe Gry Zrób To Sam Gotowanie z Sarą Gry Bar