Sklepik z Hot-Dogami | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Sklepik z Hot-Dogami (Hot-Dog Shop) – wrzuć parówki na ruszt, przygotuj bułkę, dodaj ketchup i zaserwuj swoim klientom pyszne hot-dogi, po które ustawili się w kolejce. Z czasem zaproponujesz im także coś do picia, a nawet frytki!

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 975 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Torty Gry Ciastka Gry Hamburgery Gotowanie z Sarą Gry Zrób Sałatkę Gry Bożonarodzeniowe Gry Zręcznościowe Gry Fast Food Gry Pizza Gry Bar Zabawy dla Dziewczynek Barbie Gry Gry Lody Gra Ciasto Gry Warzywa Gry Zarabianie Gra Deser Gry Pieczenie Gry Kuchnia Gry Dekorowanki Gry z Czekoladą Gry Śniadanie Gry Makaron Gry Przepisy Gry Obiad Gry Kurczak Słodkie Gry Gry Zrób To Sam Gry Owoce Gry Kanapki