Sklepik z Hot-Dogami - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Sklepik z Hot-Dogami (Hot-Dog Shop) – wrzuć parówki na ruszt, przygotuj bułkę, dodaj ketchup i zaserwuj swoim klientom pyszne hot-dogi, po które ustawili się w kolejce. Z czasem zaproponujesz im także coś do picia, a nawet frytki!

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 2 028 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry z Czekoladą Gra Deser Zabawy dla Dziewczynek Gry Kurczak Słodkie Gry Gry Zarabianie Gry Lody Gry Kanapki Gry Hamburgery Gry Zręcznościowe Gry Zrób Sałatkę Gry Przepisy Gry Fast Food Gry Śniadanie Gry Torty Gry Kuchnia Gry Bar Gry Owoce Gry Zupy Barbie Gry Gry Warzywa Gry Obiad Gry Makaron Gry Dekorowanki Gra Ciasto Gry Pieczenie Gry Zrób To Sam Gotowanie z Sarą Gry Ciastka Gry Bożonarodzeniowe