Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Sklepik z Hot-Dogami (Hot-Dog Shop) – wrzuć parówki na ruszt, przygotuj bułkę, dodaj ketchup i zaserwuj swoim klientom pyszne hot-dogi, po które ustawili się w kolejce. Z czasem zaproponujesz im także coś do picia, a nawet frytki!

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 1 214 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gra Deser Gry Zrób To Sam Gra Ciasto Gry Makaron Gry Lody Gry Przepisy Gry Dekorowanki Gry Zręcznościowe Gry Warzywa Gry Bożonarodzeniowe Gry Hamburgery Gry Fast Food Gry Kuchnia Gry z Czekoladą Gry Torty Gry Ciastka Gry Pizza Barbie Gry Gry Obiad Gry Bar Gry Zarabianie Gry Śniadanie Gotowanie z Sarą Gry Kanapki Gry Kurczak Gry Pieczenie Słodkie Gry Gry Zrób Sałatkę Gry Owoce Zabawy dla Dziewczynek