Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Sklep z Haburgerami Barbie (Barbie Hamburger Shop) – klienci tego sklepu mają różne życzenia co do hamburgerów – raz będzie to sama bułka, innym razem z dodatkiem sałaty, keczupu, sera i mięsa. Układajcie więc składnik na składniku, by każdy klient wyszedł zadowolony.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 1 140 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Zręcznościowe Gry Makaron Gry z Czekoladą Gra Ciasto Gry Hamburgery Barbie Gry Gry Obiad Gry Śniadanie Gry Zarabianie Gry Przepisy Gry Zrób To Sam Gry Pieczenie Gry Bar Gry Torty Gry Dekorowanki Zabawy dla Dziewczynek Gry Warzywa Gry Kanapki Gry Ciastka Gry Pizza Gry Kuchnia Gry Lody Gra Deser Gry Bożonarodzeniowe Słodkie Gry Gry Kurczak Gry Fast Food Gotowanie z Sarą Gry Owoce Gry Zrób Sałatkę