Sklep z Haburgerami Barbie | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Sklep z Haburgerami Barbie (Barbie Hamburger Shop) – klienci tego sklepu mają różne życzenia co do hamburgerów – raz będzie to sama bułka, innym razem z dodatkiem sałaty, keczupu, sera i mięsa. Układajcie więc składnik na składniku, by każdy klient wyszedł zadowolony.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 1 028 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Słodkie Gry Gry Zrób To Sam Gry Pieczenie Zabawy dla Dziewczynek Gry z Czekoladą Gry Torty Gry Zrób Sałatkę Gry Dekorowanki Gry Owoce Gry Obiad Gry Kuchnia Gry Warzywa Gry Kanapki Gry Fast Food Gry Przepisy Gra Deser Gry Bożonarodzeniowe Gotowanie z Sarą Gry Śniadanie Gry Makaron Gry Pizza Gry Ciastka Gry Bar Gry Zarabianie Gry Kurczak Barbie Gry Gra Ciasto Gry Hamburgery Gry Lody Gry Zręcznościowe