Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Sklep z Cukierkami (Candy Shop Maker) – słodkości to wasza specjalność? Spróbujcie swoich sił jako sprzedawcy w sklepiku z cukierkami, lizakami i babeczkami. Przeciągnijcie pudełko na matę, wrzućcie do niego wybrane cukierki i podajcie klientowi, który je zamówił. Postarajcie się w ten sposób zarobić określoną sumę pieniędzy.

Sterowanie – przy użyciu myszki.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 257 razy
Zobacz także:
Gry Restauracja, , ,

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Torty Gry Bożonarodzeniowe Gry Ciastka Gry Zrób To Sam Gotowanie z Sarą Gry Przepisy Gry Obiad Gry Owoce Gry Warzywa Zabawy dla Dziewczynek Gry Kurczak Barbie Gry Gry Pieczenie Gry Kuchnia Gry Zręcznościowe Gry Makaron Gry Lody Gry z Czekoladą Gry Kanapki Gry Hamburgery Gry Śniadanie Gry Fast Food Gry Dekorowanki Gry Bar Gry Zrób Sałatkę Gry Pizza Słodkie Gry Gra Ciasto Gra Deser Gry Zarabianie