Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Sklep z Cukierkami (Candy Shop Maker) – słodkości to wasza specjalność? Spróbujcie swoich sił jako sprzedawcy w sklepiku z cukierkami, lizakami i babeczkami. Przeciągnijcie pudełko na matę, wrzućcie do niego wybrane cukierki i podajcie klientowi, który je zamówił. Postarajcie się w ten sposób zarobić określoną sumę pieniędzy.

Sterowanie – przy użyciu myszki.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 526 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Warzywa Gry z Czekoladą Gry Makaron Gry Ciastka Gra Deser Gry Obiad Gry Bożonarodzeniowe Gry Pizza Gry Lody Gry Kuchnia Gry Torty Gry Przepisy Gry Hamburgery Gry Owoce Słodkie Gry Gotowanie z Sarą Gry Śniadanie Gry Fast Food Gry Zrób Sałatkę Gry Zrób To Sam Gra Ciasto Gry Kurczak Gry Zręcznościowe Zabawy dla Dziewczynek Gry Kanapki Gry Dekorowanki Gry Bar Gry Pieczenie Gry Zarabianie Barbie Gry