Sklep z Cukierkami | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Sklep z Cukierkami (Candy Shop Maker) – słodkości to wasza specjalność? Spróbujcie swoich sił jako sprzedawcy w sklepiku z cukierkami, lizakami i babeczkami. Przeciągnijcie pudełko na matę, wrzućcie do niego wybrane cukierki i podajcie klientowi, który je zamówił. Postarajcie się w ten sposób zarobić określoną sumę pieniędzy.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 758 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Pieczenie Gry Fast Food Gry Torty Gry Kuchnia Gry z Czekoladą Gry Makaron Gry Kanapki Zabawy dla Dziewczynek Barbie Gry Gry Zupy Gry Śniadanie Gry Przepisy Gry Warzywa Gry Dekorowanki Gry Owoce Gry Zrób Sałatkę Gotowanie z Sarą Gry Bar Gry Zręcznościowe Gry Lody Gry Kurczak Gry Hamburgery Gry Pizza Gry Zarabianie Gra Ciasto Gra Deser Słodkie Gry Gry Zrób To Sam Gry Bożonarodzeniowe Gry Obiad