Sisi i Króliczki - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Sisi i Króliczki – do Sisi przychodzą głodne króliczki. Nakarm je wszystkie, aby miały siłę podczas tych Świąt Wielkanocnych. Kiedy obok ich głowy pojawi się ikonka z jedzonkiem, które chciałyby dostać, znajdź je na dole i przeciągnij pod ich nosek. Zjedzą całą miskę! Powodzenia!

Sterowanie – klikamy i przeciągamy jedzonko do króliczka.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 3 254 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Zarabianie Gry Owoce Gry Kanapki Gotowanie z Sarą Gry Warzywa Gry Torty Gry Ciastka Gry Bar Słodkie Gry Gry Fast Food Gry Makaron Gry Zrób Sałatkę Gry Kurczak Gry Zupy Gry Śniadanie Gra Ciasto Gry Zrób To Sam Barbie Gry Gry Pieczenie Gry Dekorowanki Gra Deser Gry Obiad Gry Hamburgery Gry Lody Gry z Czekoladą Gry Kuchnia Gry Bożonarodzeniowe Zabawy dla Dziewczynek Gry Przepisy Gry Zręcznościowe