Serowe Enchiladas - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Czarne Oliwki to są te same oliwki co Zielone z tym że oliwki czarne zbierane są później. Oliwki zielone, czarne czy fioletowoczarne są oczywiście jadalne i najczęściej wykorzystuje się je do przygotowania przeróżnych potraw. Jednak najważniejszym zastosowaniem oliwek jest (jak wskazuje ich nazwa) otrzymywanie oliwy - Oliwa z oliwek.
Trwa ładowanie gry...

Serowe Enchiladas (Cheese Enchiladas Cooking) – Nie wszystko czego nie znamy jest groźne. W kuchni może być nawet odwrotnie. Wystarczy otworzyć się na nowe doznania smakowe i spróbować nowych pomysłów. Pora jest dobra, jak każda inna więc nie każ się długo namawiać. Przygotuj i smakuj z nami.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.3/10 (liczba ocen: 7)
Grano już: 1 943 razy
Zobacz także:
Gry Gotowanie,

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Bożonarodzeniowe Gry z Czekoladą Gra Ciasto Słodkie Gry Gry Bar Gry Dekorowanki Gry Fast Food Barbie Gry Gry Zrób Sałatkę Gotowanie z Sarą Gry Obiad Gry Zupy Gry Kurczak Gry Pieczenie Gry Owoce Gry Lody Gra Deser Gry Kuchnia Gry Zręcznościowe Gry Zrób To Sam Zabawy dla Dziewczynek Gry Warzywa Gry Torty Gry Hamburgery Gry Śniadanie Gry Przepisy Gry Kanapki Gry Ciastka Gry Makaron Gry Zarabianie