Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

test
Czy wiesz że...
Jeden pączek to 250 do 400 kcal (kilokalorii), czyli mniej więcej tyle samo co 100 gram żółtego sera pełnotłustego czy 100-gramowy kotlet schabowy przy czym np. 100 g mandarynek to jedynie 22 kilokalorie. Aby "spalić" zjedzonego pączka potrzebujemy 13 minut szybkiego biegu lub wchodzenia po schodach lub 28 minut pływania albo... 10 godzin siedzenia na kanapie.:)
Trwa ładowanie gry...

Serowe Enchiladas (Cheese Enchiladas Cooking) – Nie wszystko czego nie znamy jest groźne. W kuchni może być nawet odwrotnie. Wystarczy otworzyć się na nowe doznania smakowe i spróbować nowych pomysłów. Pora jest dobra, jak każda inna więc nie każ się długo namawiać. Przygotuj i smakuj z nami.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.5/10 (liczba ocen: 4)
Grano już: 632 razy
Zobacz także:
Gry Gotowanie,

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Torty Gry Lody Gry Kurczak Gry Bar Gry Zręcznościowe Gry Warzywa Barbie Gry Gry Zrób Sałatkę Gry Fast Food Gry Owoce Gry Ciastka Gra Ciasto Gry z Czekoladą Gotowanie z Sarą Gry Pieczenie Gry Zupy Gra Deser Zabawy dla Dziewczynek Gry Makaron Gry Zarabianie Gry Przepisy Gry Zrób To Sam Gry Obiad Gry Śniadanie Gry Dekorowanki Gry Kuchnia Gry Kanapki Gry Hamburgery Słodkie Gry Gry Bożonarodzeniowe