Serowe Enchiladas - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Orzeszek pistacjowy to nie taki znowu zwykły orzeszek:). W porównaniu do innych orzechów jeden orzeszek pistacjowy to tylko 3 kalorie. Ponadto pistacje zawierają sporo witaminy B6, która pozytywnie wpływa na ilość czerwonych krwinek. Ogólnie to bardzo zdrowe i pożywne orzeszki.
Trwa ładowanie gry...

Serowe Enchiladas (Cheese Enchiladas Cooking) – Nie wszystko czego nie znamy jest groźne. W kuchni może być nawet odwrotnie. Wystarczy otworzyć się na nowe doznania smakowe i spróbować nowych pomysłów. Pora jest dobra, jak każda inna więc nie każ się długo namawiać. Przygotuj i smakuj z nami.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.3/10 (liczba ocen: 7)
Grano już: 2 134 razy
Zobacz także:
Gry Gotowanie,

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Obiad Gry Lody Gry Zrób To Sam Gry Owoce Gry Śniadanie Gry Kanapki Gry Torty Gotowanie z Sarą Gry Warzywa Gry Kurczak Gry Zupy Gry Przepisy Gry Zrób Sałatkę Słodkie Gry Gry Pieczenie Gry Hamburgery Gry z Czekoladą Gry Bożonarodzeniowe Gry Zarabianie Zabawy dla Dziewczynek Gry Zręcznościowe Gry Makaron Gra Ciasto Barbie Gry Gry Fast Food Gry Dekorowanki Gry Kuchnia Gry Ciastka Gra Deser Gry Bar