Serowe Enchiladas - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Orzeszek pistacjowy to nie taki znowu zwykły orzeszek:). W porównaniu do innych orzechów jeden orzeszek pistacjowy to tylko 3 kalorie. Ponadto pistacje zawierają sporo witaminy B6, która pozytywnie wpływa na ilość czerwonych krwinek. Ogólnie to bardzo zdrowe i pożywne orzeszki.
Trwa ładowanie gry...

Serowe Enchiladas (Cheese Enchiladas Cooking) – Nie wszystko czego nie znamy jest groźne. W kuchni może być nawet odwrotnie. Wystarczy otworzyć się na nowe doznania smakowe i spróbować nowych pomysłów. Pora jest dobra, jak każda inna więc nie każ się długo namawiać. Przygotuj i smakuj z nami.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.3/10 (liczba ocen: 7)
Grano już: 1 666 razy
Zobacz także:
Gry Gotowanie,

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Zrób To Sam Gry Zupy Gry Zarabianie Gry Makaron Gry Obiad Gry Kuchnia Gry Hamburgery Barbie Gry Gry Fast Food Gry Warzywa Gry Lody Gry Torty Gry Pieczenie Gry Bar Gotowanie z Sarą Gry z Czekoladą Zabawy dla Dziewczynek Gry Owoce Gry Ciastka Gry Zręcznościowe Gry Kurczak Gry Przepisy Gra Ciasto Gry Dekorowanki Gry Śniadanie Gry Kanapki Gra Deser Gry Bożonarodzeniowe Słodkie Gry Gry Zrób Sałatkę