Sernik z Czekoladową Polewą - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Sernik z Czekoladową Polewą (Cheese Cake) – Są takie pyszności, o których wystarczy pomyśleć, aby ślinka sama ciekła. Sernik jest właśnie w tej kategorii. Zróbcie z nami pyszny sernik, idealnie nadający się na spotkania świąteczne. A jak polejecie go czekoladą, to już spełnienie marzeń.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 1 785 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Gry Kurczak Gry Zrób Sałatkę Gry Obiad Gry Zrób To Sam Gry Owoce Gry Hamburgery Gra Deser Gry Lody Słodkie Gry Gry Fast Food Gry Makaron Gotowanie z Sarą Zabawy dla Dziewczynek Gry z Czekoladą Barbie Gry Gry Przepisy Gry Zarabianie Gry Pieczenie Gry Zupy Gry Torty Gry Śniadanie Gry Ciastka Gry Zręcznościowe Gry Dekorowanki Gry Kuchnia Gry Bożonarodzeniowe Gry Warzywa Gry Kanapki Gry Bar Gra Ciasto