Serniczek - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Czarne Oliwki to są te same oliwki co Zielone z tym że oliwki czarne zbierane są później. Oliwki zielone, czarne czy fioletowoczarne są oczywiście jadalne i najczęściej wykorzystuje się je do przygotowania przeróżnych potraw. Jednak najważniejszym zastosowaniem oliwek jest (jak wskazuje ich nazwa) otrzymywanie oliwy - Oliwa z oliwek.
Trwa ładowanie gry...

Serniczek – pomóż w przygotowaniu pysznego serniczka. Znasz pewnie bardzo wiele przepisów na różne serniki, to jedno z naszych ulubionych ciast i można je robić na bardzo wiele sposobów. Sprawdź czy znacz ten! Żółta strzałka wskazuje, po który przedmiot należy obecnie sięgnąć. Przeciągamy go wtedy myszką na wskazane miejsce. Powodzenia!

Sterowanie – klikamy i przeciągamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.3/10 (liczba ocen: 15)
Grano już: 4 702 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Gry Makaron Zabawy dla Dziewczynek Gry Bar Gry Przepisy Słodkie Gry Gry Zrób Sałatkę Gry Zupy Gry Kuchnia Gry Pieczenie Gotowanie z Sarą Gry Kurczak Gry Fast Food Gry Obiad Gry Lody Gra Ciasto Gry Zręcznościowe Gry Owoce Gry z Czekoladą Gry Ciastka Gry Zarabianie Gry Dekorowanki Gry Kanapki Gry Bożonarodzeniowe Gry Śniadanie Gry Warzywa Gra Deser Gry Torty Gry Hamburgery Barbie Gry Gry Zrób To Sam