Serniczek | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jeśli chcesz się pozbyć skórki z pomidora: natnij górę pomidorka w krzyżyk, potem zanurz we wrzątku na ok. 1-2 min, a następnie zanurz na chwilkę w zimnej wodzie. Skórkę wystarczy pociągnąć od miejsca nacięcia. Z tą metodą żadna skórka na pomidorze nie ma szans.:)
Trwa ładowanie gry...

Serniczek – pomóż w przygotowaniu pysznego serniczka. Znasz pewnie bardzo wiele przepisów na różne serniki, to jedno z naszych ulubionych ciast i można je robić na bardzo wiele sposobów. Sprawdź czy znacz ten! Żółta strzałka wskazuje, po który przedmiot należy obecnie sięgnąć. Przeciągamy go wtedy myszką na wskazane miejsce. Powodzenia!

Sterowanie – klikamy i przeciągamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.3/10 (liczba ocen: 15)
Grano już: 3 967 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Gra Deser Gry Bar Zabawy dla Dziewczynek Gry Kurczak Słodkie Gry Gry Śniadanie Gry Zręcznościowe Gry Pieczenie Gry Kuchnia Gry Zrób To Sam Gry Dekorowanki Gry z Czekoladą Gra Ciasto Gry Warzywa Barbie Gry Gry Fast Food Gry Bożonarodzeniowe Gotowanie z Sarą Gry Kanapki Gry Zrób Sałatkę Gry Zupy Gry Owoce Gry Hamburgery Gry Makaron Gry Przepisy Gry Pizza Gry Torty Gry Lody Gry Obiad Gry Zarabianie