Serniczek | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Serniczek – pomóż w przygotowaniu pysznego serniczka. Znasz pewnie bardzo wiele przepisów na różne serniki, to jedno z naszych ulubionych ciast i można je robić na bardzo wiele sposobów. Sprawdź czy znacz ten! Żółta strzałka wskazuje, po który przedmiot należy obecnie sięgnąć. Przeciągamy go wtedy myszką na wskazane miejsce. Powodzenia!

Sterowanie – klikamy i przeciągamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.3/10 (liczba ocen: 15)
Grano już: 4 052 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Gry Kanapki Zabawy dla Dziewczynek Gra Deser Gra Ciasto Gry Bożonarodzeniowe Gry Zręcznościowe Gry Przepisy Gry Pieczenie Gry Bar Gry Makaron Gry Zrób Sałatkę Gry Lody Słodkie Gry Gry Zupy Gotowanie z Sarą Gry z Czekoladą Gry Śniadanie Gry Zarabianie Gry Warzywa Gry Hamburgery Gry Pizza Gry Obiad Gry Fast Food Gry Torty Gry Zrób To Sam Gry Kurczak Barbie Gry Gry Dekorowanki Gry Owoce Gry Kuchnia