Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Serduszkowa Pizza – czas na serduszkową pizzę dla zakochanych! Odszukajcie w kuchennych szafkach wszystkie ukryte składniki i przyrządy kuchenne, a następnie szybko zagniećcie ciasto. Pokrojone składniki ułóżcie dowolnie na pizzy i voilà – gotowe!

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 1 353 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pizza

Tagos:)

Zabawy dla Dziewczynek Gry Zrób Sałatkę Gry Warzywa Gry Obiad Gry Fast Food Gry Torty Gry Dekorowanki Gry Kanapki Gry Makaron Gry Zarabianie Gry Pizza Gry Pieczenie Gry Hamburgery Gry Zrób To Sam Gotowanie z Sarą Gry Śniadanie Gry Bar Gry Lody Gra Deser Gry Kuchnia Barbie Gry Gry z Czekoladą Gra Ciasto Gry Bożonarodzeniowe Gry Owoce Słodkie Gry Gry Przepisy Gry Zręcznościowe Gry Kurczak Gry Zupy