Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Serduszkowa Pizza – czas na serduszkową pizzę dla zakochanych! Odszukajcie w kuchennych szafkach wszystkie ukryte składniki i przyrządy kuchenne, a następnie szybko zagniećcie ciasto. Pokrojone składniki ułóżcie dowolnie na pizzy i voilà – gotowe!

Sterowanie – przy użyciu myszki.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 1 191 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pizza

Tagos:)

Gotowanie z Sarą Gry Śniadanie Gry Zręcznościowe Gry Kuchnia Gry Zrób To Sam Gry Dekorowanki Gry Torty Gry Zarabianie Zabawy dla Dziewczynek Gry Przepisy Gry z Czekoladą Gra Ciasto Gry Pieczenie Gry Ciastka Gry Warzywa Gry Makaron Gry Pizza Gry Bar Gry Bożonarodzeniowe Słodkie Gry Gry Hamburgery Gry Obiad Barbie Gry Gry Kurczak Gra Deser Gry Owoce Gry Kanapki Gry Zrób Sałatkę Gry Lody Gry Fast Food