Serduszkowa Pizza - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak to jest z tym jedzonkiem na Słowacji? Na śniadanie, które po słowacku to Rańajky, możemy zjeść jajecznicę (Prażenica) ze świeżym chlebem (Chlieb Cerstvy) to tego wypić herbatkę czyli Ćaj. Na obiad (Obed) proponujemy frytki (Hranolki) i warzywa (Zelenina) z sosem (Omaćka), natomiast na deser lody (Zmrzlina). Na kolację (Većera) proponujemy zdrowy sok (Dżus) i ewentualnie kanapkę (Oblożeny Chlebićek). Pozostaje tylko życzyć Smacznego! (Dobrú Chuť!)
Trwa ładowanie gry...

Serduszkowa Pizza – czas na serduszkową pizzę dla zakochanych! Odszukajcie w kuchennych szafkach wszystkie ukryte składniki i przyrządy kuchenne, a następnie szybko zagniećcie ciasto. Pokrojone składniki ułóżcie dowolnie na pizzy i voilà – gotowe!

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 2 995 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pizza

Tagos:)

Gry Przepisy Gry Kanapki Gry Torty Gry Dekorowanki Gry Pieczenie Gry Ciastka Barbie Gry Gry Kuchnia Gry Hamburgery Gry Lody Gry Kurczak Gry Zupy Gry Zrób Sałatkę Gotowanie z Sarą Zabawy dla Dziewczynek Gry Warzywa Gry Makaron Gry Zarabianie Gra Ciasto Słodkie Gry Gry Owoce Gry Zręcznościowe Gry Obiad Gra Deser Gry Fast Food Gry Śniadanie Gry Bar Gry z Czekoladą Gry Bożonarodzeniowe Gry Zrób To Sam