Serduszkowa Pizza - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Serduszkowa Pizza – czas na serduszkową pizzę dla zakochanych! Odszukajcie w kuchennych szafkach wszystkie ukryte składniki i przyrządy kuchenne, a następnie szybko zagniećcie ciasto. Pokrojone składniki ułóżcie dowolnie na pizzy i voilà – gotowe!

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 3 054 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pizza

Tagos:)

Gry Ciastka Gry Zarabianie Gry Kurczak Gra Ciasto Gry Bożonarodzeniowe Gry Lody Gry Makaron Gry Kuchnia Gry Dekorowanki Gry Owoce Gry Obiad Barbie Gry Gry Zupy Gry Zrób Sałatkę Gry Warzywa Słodkie Gry Gry Przepisy Gotowanie z Sarą Gry Bar Gry Zrób To Sam Gry z Czekoladą Gry Hamburgery Gry Fast Food Gry Pieczenie Gry Zręcznościowe Gra Deser Gry Kanapki Gry Śniadanie Gry Torty Zabawy dla Dziewczynek