Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jeśli chcesz się pozbyć skórki z pomidora: natnij górę pomidorka w krzyżyk, potem zanurz we wrzątku na ok. 1-2 min, a następnie zanurz na chwilkę w zimnej wodzie. Skórkę wystarczy pociągnąć od miejsca nacięcia. Z tą metodą żadna skórka na pomidorze nie ma szans.:)
Trwa ładowanie gry...

Salsa Chicken Burger – po prawej stronie ekranu gry widzisz ikonki z różnymi składnikami Twojego burgera. Klikaj na każdą z nich wielokrotnie, a po każdym kliknięciu pojawi się inny rodzaj składnika w danej kategorii. Wybierz najlepsze!

Sterowanie – klikamy myszką.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.5/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 3308 razy
Zobacz także:
Gry Jedzenie, , ,

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Przepisy Gry Makaron Gry Torty Gry Lody Gry Kuchnia Gry Dekorowanki Gry Bożonarodzeniowe Gry Ciastka Gry Hamburgery Gry Owoce Gry Pizza Gra Ciasto Gry Kanapki Gry Bar Gry Zarabianie Gry Zrób To Sam Gry Warzywa Gry Kurczak Gry Zrób Sałatkę Gotowanie z Sarą Gry Fast Food Gry z Czekoladą Gra Deser Słodkie Gry Gry Śniadanie Gry Obiad Gry Zręcznościowe Barbie Gry Gry Pieczenie Zabawy dla Dziewczynek