Sałatka Z Tuńczykiem - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Sałatka Z Tuńczykiem – w fajny sposób poznaj przepis na sałatkę z tuńczykiem. Najpierw kliknij na balonik z ukrytymi rzeczami, a następnie klikaj na te akcesoria lub produkty, które wyświetlają się w górnym lewym rogu ekranu. Kiedy skompletujesz już wszystkie potrzebne rzeczy rozpocznie się przygotowywanie sałatki. Powodzenia.

Sterowanie – klikaj myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.5/10 (liczba ocen: 11)
Grano już: 6 226 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Bożonarodzeniowe Gry Warzywa Gra Ciasto Gry Ciastka Barbie Gry Gry Torty Gry Obiad Gry Owoce Gry Przepisy Gry Dekorowanki Gry Makaron Gry Hamburgery Gry z Czekoladą Gry Zupy Gry Kanapki Gry Zrób To Sam Gotowanie z Sarą Gra Deser Gry Zręcznościowe Gry Zarabianie Zabawy dla Dziewczynek Gry Fast Food Gry Pieczenie Gry Lody Gry Kuchnia Słodkie Gry Gry Bar Gry Zrób Sałatkę Gry Śniadanie Gry Kurczak