Sałatka Z Tuńczykiem | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Sałatka Z Tuńczykiem – w fajny sposób poznaj przepis na sałatkę z tuńczykiem. Najpierw kliknij na balonik z ukrytymi rzeczami, a następnie klikaj na te akcesoria lub produkty, które wyświetlają się w górnym lewym rogu ekranu. Kiedy skompletujesz już wszystkie potrzebne rzeczy rozpocznie się przygotowywanie sałatki. Powodzenia.

Sterowanie – klikaj myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.3/10 (liczba ocen: 10)
Grano już: 5 381 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Hamburgery Gry Bar Gry Zarabianie Gry Kuchnia Gry Pizza Gry Bożonarodzeniowe Barbie Gry Gra Deser Gry Kanapki Gra Ciasto Gry Dekorowanki Gry Zręcznościowe Gry Pieczenie Gry Śniadanie Gry z Czekoladą Gry Makaron Gry Obiad Gry Owoce Gry Warzywa Gotowanie z Sarą Gry Lody Gry Zrób To Sam Gry Zrób Sałatkę Zabawy dla Dziewczynek Gry Fast Food Gry Torty Gry Zupy Słodkie Gry Gry Przepisy Gry Kurczak