Sałatka Z Tuńczykiem - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Sałatka Z Tuńczykiem – w fajny sposób poznaj przepis na sałatkę z tuńczykiem. Najpierw kliknij na balonik z ukrytymi rzeczami, a następnie klikaj na te akcesoria lub produkty, które wyświetlają się w górnym lewym rogu ekranu. Kiedy skompletujesz już wszystkie potrzebne rzeczy rozpocznie się przygotowywanie sałatki. Powodzenia.

Sterowanie – klikaj myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.5/10 (liczba ocen: 11)
Grano już: 6 648 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Warzywa Gry Zręcznościowe Gry Kurczak Gry Torty Gry Zrób To Sam Słodkie Gry Gry Fast Food Gry Kuchnia Gry Śniadanie Gry Ciastka Gry Obiad Gry Pieczenie Gry Hamburgery Zabawy dla Dziewczynek Gry Lody Gry Makaron Gra Deser Gry Kanapki Gry Zrób Sałatkę Gry Bożonarodzeniowe Gra Ciasto Gry Bar Gry Zupy Gry Przepisy Barbie Gry Gotowanie z Sarą Gry Owoce Gry Dekorowanki Gry z Czekoladą Gry Zarabianie