Sałatka z Tacos - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak to jest z tym jedzonkiem na Słowacji? Na śniadanie, które po słowacku to Rańajky, możemy zjeść jajecznicę (Prażenica) ze świeżym chlebem (Chlieb Cerstvy) to tego wypić herbatkę czyli Ćaj. Na obiad (Obed) proponujemy frytki (Hranolki) i warzywa (Zelenina) z sosem (Omaćka), natomiast na deser lody (Zmrzlina). Na kolację (Većera) proponujemy zdrowy sok (Dżus) i ewentualnie kanapkę (Oblożeny Chlebićek). Pozostaje tylko życzyć Smacznego! (Dobrú Chuť!)
Trwa ładowanie gry...

Sałatka z Tacos – masz chęć na meksykańskie danie? Już teraz naucz się przyrządzać pyszną sałatkę z tacos. Potrzebujesz główkę sałaty, cebulę, czerwoną paprykę, pomidora, oliwki, ser, oliwę z oliwek, wodę, kurczaka oraz oczywiście paczkę tacos. Wykonuj instrukcję i spoglądaj na upływający czas. Powodzenia!

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.9/10 (liczba ocen: 20)
Grano już: 11 396 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Torty Gry Przepisy Gra Ciasto Gry Dekorowanki Gry Hamburgery Gry Zupy Gry Kanapki Gry Zręcznościowe Gry Ciastka Gry Śniadanie Gry Zrób To Sam Gry Zrób Sałatkę Gry Zarabianie Gry Obiad Gry Kurczak Gotowanie z Sarą Gry Kuchnia Gry Bożonarodzeniowe Słodkie Gry Zabawy dla Dziewczynek Gry Lody Gry Pieczenie Barbie Gry Gry Owoce Gry Fast Food Gry Makaron Gry z Czekoladą Gry Warzywa Gry Bar Gra Deser