Sałatka Z Owoców Morza - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Sałatka Z Owoców Morza – nie każdy z Nas lubi owoce morza. Wyobrażamy sobie, że są to obślizgłe małże lub ośmiornice, ale czy próbowaliście kiedyś tych przysmaków? Najlepiej spróbować samemu przyrządzić np. sałatkę z owoców morza i sami się przekonacie, że nie są one takie złe. Wręcz przeciwnie mogą być pyszne. Jeśli dobrze je doprawicie, to będą palce lizać.
Poznajcie przepis na sałatkę i wypróbujcie go w domu.

Sterowanie – klikaj myszką na niebieską strzałkę.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.2/10 (liczba ocen: 14)
Grano już: 7 192 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Dekorowanki Gry Przepisy Gry Kanapki Gry Zarabianie Gry Owoce Gra Ciasto Gry Bar Gry Obiad Gry Kuchnia Słodkie Gry Gry Warzywa Gry Kurczak Zabawy dla Dziewczynek Gry Bożonarodzeniowe Gry Pieczenie Gry Śniadanie Gry Zręcznościowe Gry Fast Food Gry Zrób Sałatkę Gry Hamburgery Gry Zupy Gry Torty Gry Lody Gra Deser Gotowanie z Sarą Gry Zrób To Sam Gry z Czekoladą Gry Ciastka Barbie Gry Gry Makaron