Sałatka z Makaronem - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Sałatka z Makaronem – w tej grze przygotujecie szybką sałatkę z makaronem w roli głównej. Jej ważnym elementem będzie sos, który ma wiele składników (zwłaszcza przypraw). Jeśli szybko odnajdziesz je wszystkie w kuchennych półkach, dostaniesz bonusowe punkty.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.4/10 (liczba ocen: 5)
Grano już: 3 682 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Pieczenie Gry Warzywa Gry Zrób Sałatkę Gry Kuchnia Gry Kanapki Gry Hamburgery Gry Owoce Gry Ciastka Gotowanie z Sarą Gry Bożonarodzeniowe Gry Zręcznościowe Gry z Czekoladą Gry Dekorowanki Gry Zrób To Sam Zabawy dla Dziewczynek Słodkie Gry Gry Torty Gry Makaron Gry Zupy Gry Obiad Gry Bar Gry Kurczak Gry Fast Food Gra Ciasto Gry Przepisy Gra Deser Gry Lody Barbie Gry Gry Zarabianie Gry Śniadanie