Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Sałatka Warzywna (Cooking Vegetable Salad) – do soczystego kawałka mięsa najlepszy jest aromatyczny sos i warzywna sałatka. W tej grze przyrządzicie ją w nietypowy sposób, bowiem będzie to wersja na ciepło (pokrojone składniki będziecie podsmażać).

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 1 916 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Torty Gry Makaron Gry Dekorowanki Barbie Gry Gry Owoce Gry Kanapki Gry Zrób To Sam Gry Ciastka Gry Pieczenie Gry z Czekoladą Słodkie Gry Gry Bożonarodzeniowe Gra Ciasto Gry Zręcznościowe Gry Przepisy Gry Warzywa Gry Pizza Gry Śniadanie Zabawy dla Dziewczynek Gry Kuchnia Gry Fast Food Gry Obiad Gra Deser Gry Lody Gotowanie z Sarą Gry Hamburgery Gry Zrób Sałatkę Gry Bar Gry Kurczak Gry Zarabianie