Sałatka Warzywna - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Sałatka Warzywna (Cooking Vegetable Salad) – do soczystego kawałka mięsa najlepszy jest aromatyczny sos i warzywna sałatka. W tej grze przyrządzicie ją w nietypowy sposób, bowiem będzie to wersja na ciepło (pokrojone składniki będziecie podsmażać).

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 4)
Grano już: 3 648 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Owoce Gry Lody Zabawy dla Dziewczynek Gry Bożonarodzeniowe Gry Obiad Barbie Gry Gry Przepisy Gry Dekorowanki Gry Zręcznościowe Gry Ciastka Gry Śniadanie Gotowanie z Sarą Gra Deser Gry Zarabianie Gra Ciasto Gry Hamburgery Gry Bar Gry Fast Food Gry Zrób To Sam Gry Makaron Gry Kurczak Gry Kuchnia Gry Warzywa Słodkie Gry Gry Torty Gry Zupy Gry Zrób Sałatkę Gry Kanapki Gry Pieczenie Gry z Czekoladą