Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Sałatka Warzywna (Cooking Vegetable Salad) – do soczystego kawałka mięsa najlepszy jest aromatyczny sos i warzywna sałatka. W tej grze przyrządzicie ją w nietypowy sposób, bowiem będzie to wersja na ciepło (pokrojone składniki będziecie podsmażać).

Sterowanie – przy użyciu myszki.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 515 razy
Zobacz także:
Gry Gotowanie, ,

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Śniadanie Gra Deser Gotowanie z Sarą Gry Kurczak Gry Zarabianie Barbie Gry Gry Obiad Gry Zrób To Sam Gry Bożonarodzeniowe Gry Warzywa Gry Lody Gry Owoce Gry Fast Food Gra Ciasto Gry Zręcznościowe Gry Torty Gry z Czekoladą Gry Hamburgery Gry Kanapki Gry Ciastka Gry Zrób Sałatkę Gry Bar Gry Makaron Zabawy dla Dziewczynek Słodkie Gry Gry Przepisy Gry Dekorowanki Gry Pieczenie Gry Pizza Gry Kuchnia