Sałatka Śródziemnomorska - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Sałatka Śródziemnomorska – nie bez powodu kuchnia śródziemnomorska jest uważana za jedną z najzdrowszych. Jej podstawę stanowią świeże warzywa, owoce morza oraz oliwa z oliwek. Wszystkie te składniki (oraz kilka innych) mogą znaleźć się w sałatce greckiej, którą będziecie mieć okazję przygotowywać w tej grze.

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 2 534 razy

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Gry Kurczak Gry Śniadanie Gry Zupy Gry Owoce Barbie Gry Gry Makaron Słodkie Gry Gry Zręcznościowe Gry Dekorowanki Gotowanie z Sarą Gry Kuchnia Gra Deser Gry Torty Gry Hamburgery Gry Warzywa Gry Zrób Sałatkę Gry Zarabianie Gry Kanapki Gry Bożonarodzeniowe Gry Bar Gry z Czekoladą Gry Lody Gry Pieczenie Gry Fast Food Gry Ciastka Gra Ciasto Gry Zrób To Sam Zabawy dla Dziewczynek Gry Przepisy Gry Obiad