Sałatka Śródziemnomorska | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Sałatka Śródziemnomorska – nie bez powodu kuchnia śródziemnomorska jest uważana za jedną z najzdrowszych. Jej podstawę stanowią świeże warzywa, owoce morza oraz oliwa z oliwek. Wszystkie te składniki (oraz kilka innych) mogą znaleźć się w sałatce greckiej, którą będziecie mieć okazję przygotowywać w tej grze.

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 1 761 razy

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Zabawy dla Dziewczynek Gry Bar Gra Ciasto Gry Owoce Gry Obiad Gry Kanapki Gry Zrób Sałatkę Gry Makaron Gry z Czekoladą Słodkie Gry Gry Dekorowanki Gry Zarabianie Gry Kurczak Gry Warzywa Gry Zrób To Sam Gry Przepisy Gry Bożonarodzeniowe Gry Torty Gry Pieczenie Gry Śniadanie Gry Hamburgery Gry Zupy Gry Kuchnia Gry Pizza Gry Fast Food Gotowanie z Sarą Barbie Gry Gry Lody Gra Deser Gry Zręcznościowe