Sałatka Śródziemnomorska - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Sałatka Śródziemnomorska – nie bez powodu kuchnia śródziemnomorska jest uważana za jedną z najzdrowszych. Jej podstawę stanowią świeże warzywa, owoce morza oraz oliwa z oliwek. Wszystkie te składniki (oraz kilka innych) mogą znaleźć się w sałatce greckiej, którą będziecie mieć okazję przygotowywać w tej grze.

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 2 875 razy

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Gry Kurczak Gry Torty Gry Zupy Gry Kanapki Gotowanie z Sarą Barbie Gry Gra Deser Gry Przepisy Gry Bar Gry Makaron Gry Śniadanie Gry Zarabianie Gry Zrób To Sam Gry Owoce Gry Warzywa Gry Bożonarodzeniowe Gry Zręcznościowe Gry Hamburgery Gry Ciastka Zabawy dla Dziewczynek Słodkie Gry Gry Kuchnia Gry z Czekoladą Gry Zrób Sałatkę Gra Ciasto Gry Fast Food Gry Pieczenie Gry Dekorowanki Gry Lody Gry Obiad