Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Restauracje McDonald’s słyną z hamburgerów, cheeseburgerów i innych burgerów:) czyli kanapek, których podstawowy składnik stanowi mięsny kotlet. Tymczasem w Indiach z powodów religijnych powstaje bezmięsny McDonald's, w którego ofercie nie znajdziemy typowych mięsnych hamburgerów, a odpowiadające im wegetariańskie (zapewne smaczne i zdrowe) substytuty.
Trwa ładowanie gry...

Sałatka Orzeźwiająca – po kliknięciu na rozpoczęcie gry, mamy do wyboru dwie opcje: Attend session lub Take exam. Pierwsza opcja to nauka przygotowywania sałatki, znajdziemy tam wiele wskazówek i kroku po kroku poznamy przepis. Jeśli klikniemy na drugą opcję, wykonujemy te same czynności, ale bez jakiejkolwiek podpowiedzi, jest to więc ostateczny test naszych umiejętności.

Sterowanie – klikaj lub przeciągaj myszką po linii.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.9/10 (liczba ocen: 7)
Grano już: 6 277 razy

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Gry Bar Gry Obiad Gry Zręcznościowe Gry Zrób Sałatkę Gry Lody Gry Kurczak Gry Torty Gry Kuchnia Gry Zrób To Sam Gry Kanapki Gry Warzywa Gry Makaron Słodkie Gry Gry z Czekoladą Gotowanie z Sarą Gry Przepisy Gry Pizza Gry Owoce Zabawy dla Dziewczynek Gry Hamburgery Gry Dekorowanki Gry Bożonarodzeniowe Gry Fast Food Barbie Gry Gra Deser Gry Pieczenie Gry Ciastka Gry Śniadanie Gra Ciasto Gry Zarabianie