Sałatka Makaronowa - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak to jest z tym jedzonkiem na Słowacji? Na śniadanie, które po słowacku to Rańajky, możemy zjeść jajecznicę (Prażenica) ze świeżym chlebem (Chlieb Cerstvy) to tego wypić herbatkę czyli Ćaj. Na obiad (Obed) proponujemy frytki (Hranolki) i warzywa (Zelenina) z sosem (Omaćka), natomiast na deser lody (Zmrzlina). Na kolację (Većera) proponujemy zdrowy sok (Dżus) i ewentualnie kanapkę (Oblożeny Chlebićek). Pozostaje tylko życzyć Smacznego! (Dobrú Chuť!)
Trwa ładowanie gry...

Sałatka Makaronowa – Pomóż rodzeństwu w przygotowaniu sałatki makaronowej. Najpierw odszukaj w kuchni wszystkie składniki, które masz na swojej liście, a później wykonuj polecenia pojawiające się w lewym górnym rogu. Po zagraniu w tę grę możecie przyrządzić taką sałatkę w domu, bowiem znajdziecie tu dokładny przepis. Smacznego!

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 5)
Grano już: 4 332 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Bar Gry Lody Gry z Czekoladą Gry Ciastka Barbie Gry Gry Zręcznościowe Gry Przepisy Gry Zrób Sałatkę Gry Warzywa Gry Pieczenie Gry Kanapki Gry Dekorowanki Gry Owoce Gry Fast Food Gry Śniadanie Gry Torty Gry Zarabianie Gry Kuchnia Gry Obiad Gra Deser Słodkie Gry Gotowanie z Sarą Gry Makaron Gry Bożonarodzeniowe Gry Zrób To Sam Zabawy dla Dziewczynek Gry Kurczak Gry Hamburgery Gra Ciasto Gry Zupy