Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Sałatka Makaronowa – Pomóż rodzeństwu w przygotowaniu sałatki makaronowej. Najpierw odszukaj w kuchni wszystkie składniki, które masz na swojej liście, a później wykonuj polecenia pojawiające się w lewym górnym rogu. Po zagraniu w tę grę możecie przyrządzić taką sałatkę w domu, bowiem znajdziecie tu dokładny przepis. Smacznego!

Sterowanie – myszką.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 2 433 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry z Czekoladą Gry Hamburgery Gry Owoce Słodkie Gry Gry Dekorowanki Gry Kanapki Gry Zarabianie Gry Śniadanie Gry Kuchnia Gotowanie z Sarą Gry Pieczenie Gry Zrób To Sam Gry Pizza Gry Przepisy Gra Deser Gry Torty Gry Kurczak Gry Bożonarodzeniowe Gry Bar Zabawy dla Dziewczynek Gry Fast Food Gry Warzywa Gra Ciasto Gry Zrób Sałatkę Gry Lody Gry Makaron Gry Zręcznościowe Gry Ciastka Barbie Gry Gry Obiad