Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Sałatka Makaronowa – Pomóż rodzeństwu w przygotowaniu sałatki makaronowej. Najpierw odszukaj w kuchni wszystkie składniki, które masz na swojej liście, a później wykonuj polecenia pojawiające się w lewym górnym rogu. Po zagraniu w tę grę możecie przyrządzić taką sałatkę w domu, bowiem znajdziecie tu dokładny przepis. Smacznego!

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 3 186 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Hamburgery Gry Kuchnia Gry Fast Food Gry z Czekoladą Gry Lody Gotowanie z Sarą Gry Dekorowanki Gry Przepisy Gry Kurczak Gry Zarabianie Gra Deser Gry Bożonarodzeniowe Gry Torty Gry Warzywa Barbie Gry Gry Pieczenie Gry Zręcznościowe Zabawy dla Dziewczynek Gry Kanapki Gry Makaron Gry Ciastka Gry Zrób To Sam Gra Ciasto Gry Pizza Gry Bar Gry Obiad Gry Owoce Gry Śniadanie Słodkie Gry Gry Zrób Sałatkę