Sałatka Makaronowa - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Restauracje McDonald’s słyną z hamburgerów, cheeseburgerów i innych burgerów:) czyli kanapek, których podstawowy składnik stanowi mięsny kotlet. Tymczasem w Indiach z powodów religijnych powstaje bezmięsny McDonald's, w którego ofercie nie znajdziemy typowych mięsnych hamburgerów, a odpowiadające im wegetariańskie (zapewne smaczne i zdrowe) substytuty.
Trwa ładowanie gry...

Sałatka Makaronowa – Pomóż rodzeństwu w przygotowaniu sałatki makaronowej. Najpierw odszukaj w kuchni wszystkie składniki, które masz na swojej liście, a później wykonuj polecenia pojawiające się w lewym górnym rogu. Po zagraniu w tę grę możecie przyrządzić taką sałatkę w domu, bowiem znajdziecie tu dokładny przepis. Smacznego!

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 5)
Grano już: 4 126 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Zupy Gry Zręcznościowe Gry Kuchnia Barbie Gry Gry Fast Food Gra Deser Gry Makaron Gotowanie z Sarą Gry Kanapki Gry Dekorowanki Gry Zarabianie Gry Obiad Słodkie Gry Gry Torty Gry Śniadanie Zabawy dla Dziewczynek Gry Owoce Gry Bar Gry Zrób To Sam Gry Lody Gra Ciasto Gry Przepisy Gry Kurczak Gry Bożonarodzeniowe Gry Zrób Sałatkę Gry Pieczenie Gry Ciastka Gry Warzywa Gry z Czekoladą Gry Hamburgery