Sałatka Makaronowa | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Sałatka Makaronowa – Pomóż rodzeństwu w przygotowaniu sałatki makaronowej. Najpierw odszukaj w kuchni wszystkie składniki, które masz na swojej liście, a później wykonuj polecenia pojawiające się w lewym górnym rogu. Po zagraniu w tę grę możecie przyrządzić taką sałatkę w domu, bowiem znajdziecie tu dokładny przepis. Smacznego!

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 2 777 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Owoce Gry Obiad Gra Ciasto Gry Zrób To Sam Gry Fast Food Gry z Czekoladą Barbie Gry Gry Kuchnia Gry Warzywa Gry Zręcznościowe Gry Pieczenie Gry Kurczak Gry Pizza Gry Torty Słodkie Gry Gry Makaron Gry Śniadanie Gry Zrób Sałatkę Gry Przepisy Gry Bar Gra Deser Gry Zupy Gotowanie z Sarą Gry Bożonarodzeniowe Gry Kanapki Gry Lody Gry Zarabianie Gry Hamburgery Zabawy dla Dziewczynek Gry Dekorowanki