Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
W łatwy sposób można odróżnić jajo ugotowane od surowego? Wystarczy nimi zakręcić: ugotowane jajo będzie się szybko kręcić, zaś surowe dużo wolniej.
Trwa ładowanie gry...

Sałatka Cezar – zrób sama pyszną sałatkę cezar. Zobacz jakich składników potrzebujesz i przygotuj ją w swoim domu, poczuj się jak w restauracji i podaj swoim domownikom sałatkę elegancko podaną na dużych talerzach. Wykonuj zadania krok po kroku, a zobaczysz jak łatwo ją przyrządzić. Pierwsze zadanie to pokrojenie sałaty rzymskiej. Kliknij kursorem myszki na początek fioletowej strzałki i trzymając wciśnięty przycisk myszki przeciągnij wzdłuż strzałki. Pasek postępu zadania widzisz na dole ekranu gry, zapełnij go całego na żółto. Gra jest na czas!

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.2/10 (liczba ocen: 5)
Grano już: 3 172 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Owoce Gry Pizza Gry Torty Gry Bożonarodzeniowe Gry Lody Gra Deser Gry Kanapki Słodkie Gry Zabawy dla Dziewczynek Gra Ciasto Gry Bar Gotowanie z Sarą Gry z Czekoladą Gry Hamburgery Gry Makaron Gry Zrób To Sam Barbie Gry Gry Fast Food Gry Kurczak Gry Zręcznościowe Gry Warzywa Gry Dekorowanki Gry Zrób Sałatkę Gry Obiad Gry Kuchnia Gry Zarabianie Gry Zupy Gry Przepisy Gry Śniadanie Gry Pieczenie