Sałatka Cezar - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
W łatwy sposób można odróżnić jajo ugotowane od surowego? Wystarczy nimi zakręcić: ugotowane jajo będzie się szybko kręcić, zaś surowe dużo wolniej.
Trwa ładowanie gry...

Sałatka Cezar – zrób sama pyszną sałatkę cezar. Zobacz jakich składników potrzebujesz i przygotuj ją w swoim domu, poczuj się jak w restauracji i podaj swoim domownikom sałatkę elegancko podaną na dużych talerzach. Wykonuj zadania krok po kroku, a zobaczysz jak łatwo ją przyrządzić. Pierwsze zadanie to pokrojenie sałaty rzymskiej. Kliknij kursorem myszki na początek fioletowej strzałki i trzymając wciśnięty przycisk myszki przeciągnij wzdłuż strzałki. Pasek postępu zadania widzisz na dole ekranu gry, zapełnij go całego na żółto. Gra jest na czas!

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.5/10 (liczba ocen: 6)
Grano już: 4 208 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Lody Gry Owoce Gry Makaron Barbie Gry Gry Pieczenie Gry Przepisy Słodkie Gry Gry Zręcznościowe Gra Deser Gotowanie z Sarą Gra Ciasto Gry Zarabianie Zabawy dla Dziewczynek Gry Ciastka Gry Dekorowanki Gry Fast Food Gry Bożonarodzeniowe Gry Kurczak Gry Kuchnia Gry Warzywa Gry Zupy Gry Zrób To Sam Gry Torty Gry Bar Gry Kanapki Gry z Czekoladą Gry Hamburgery Gry Zrób Sałatkę Gry Obiad Gry Śniadanie