Ryżowe Kuleczki Na Słodko - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Ryżowe Kuleczki Na Słodko – pomóż w przygotowaniu pysznych kuleczek ryżowych. Za każde dobrze i szybko wykonane zadanie możesz otrzymać gwiazdki. Zbierz trzy przy każdym zadaniu, a będziesz mógł nazwać siebie kuleczkowym mistrzem. Powodzenia!

Sterowanie – za pomocą myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.5/10 (liczba ocen: 15)
Grano już: 8 272 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Fast Food Gry Zupy Gry Zrób Sałatkę Gry Owoce Barbie Gry Zabawy dla Dziewczynek Gry Torty Gry Zarabianie Gry Kurczak Gry Warzywa Słodkie Gry Gry Bar Gry Ciastka Gry Obiad Gry Zręcznościowe Gry Lody Gry Zrób To Sam Gotowanie z Sarą Gry Makaron Gry z Czekoladą Gry Hamburgery Gra Deser Gry Bożonarodzeniowe Gry Pieczenie Gry Śniadanie Gra Ciasto Gry Kuchnia Gry Kanapki Gry Przepisy Gry Dekorowanki