Ryżowe Kuleczki Na Słodko - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Ryżowe Kuleczki Na Słodko – pomóż w przygotowaniu pysznych kuleczek ryżowych. Za każde dobrze i szybko wykonane zadanie możesz otrzymać gwiazdki. Zbierz trzy przy każdym zadaniu, a będziesz mógł nazwać siebie kuleczkowym mistrzem. Powodzenia!

Sterowanie – za pomocą myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.5/10 (liczba ocen: 15)
Grano już: 8 393 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Zręcznościowe Gry Lody Gry z Czekoladą Gry Dekorowanki Barbie Gry Gotowanie z Sarą Gry Kurczak Gry Śniadanie Gry Torty Gry Bar Zabawy dla Dziewczynek Gra Ciasto Gry Zupy Gry Przepisy Gry Zrób To Sam Gry Zrób Sałatkę Gry Kuchnia Gry Obiad Gry Warzywa Gry Makaron Gry Owoce Gry Bożonarodzeniowe Gry Kanapki Gra Deser Gry Pieczenie Gry Zarabianie Gry Ciastka Gry Hamburgery Słodkie Gry Gry Fast Food