Ryż z Kurczakiem na Ostro - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Ryż z Kurczakiem na Ostro (Cooking Chiken Rice) – w tej grze znajdziecie fajny pomysł na danie obiadowe, do którego wystarczy ryż, kurczak, ser i kilka warzyw. Ten przepis na pewno warto wykorzystać we własnej kuchni. MNIAM!

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.6/10 (liczba ocen: 5)
Grano już: 3 321 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Zręcznościowe Gry Bożonarodzeniowe Gry Zarabianie Gry Lody Słodkie Gry Gry Zupy Gry Dekorowanki Gry z Czekoladą Gry Przepisy Gry Zrób Sałatkę Gry Owoce Gry Kurczak Gry Torty Gry Pieczenie Gry Fast Food Gry Hamburgery Gra Deser Gotowanie z Sarą Gry Bar Barbie Gry Gry Śniadanie Gry Warzywa Gry Makaron Gry Obiad Gry Kuchnia Gry Ciastka Zabawy dla Dziewczynek Gra Ciasto Gry Kanapki Gry Zrób To Sam