Ryż z Kurczakiem na Ostro | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Ryż z Kurczakiem na Ostro (Cooking Chiken Rice) – w tej grze znajdziecie fajny pomysł na danie obiadowe, do którego wystarczy ryż, kurczak, ser i kilka warzyw. Ten przepis na pewno warto wykorzystać we własnej kuchni. MNIAM!

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 6.5/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 1 677 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Zrób To Sam Barbie Gry Słodkie Gry Gry Przepisy Gry z Czekoladą Gra Ciasto Gry Kuchnia Gry Bar Gry Zrób Sałatkę Gry Lody Gry Makaron Gry Pieczenie Gry Pizza Zabawy dla Dziewczynek Gry Torty Gra Deser Gry Fast Food Gry Kanapki Gry Ciastka Gry Warzywa Gry Śniadanie Gry Owoce Gry Bożonarodzeniowe Gry Zarabianie Gry Dekorowanki Gry Zręcznościowe Gotowanie z Sarą Gry Hamburgery Gry Obiad Gry Kurczak