Rybna Pizza - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Rybna Pizza – masz ochotę na nietypową pizze? A co powiesz na Rybną Pizze? To świetny pomysł, aby zaskoczyć wszystkich. Spróbuj wykonać instrukcje i przekonaj się jaki jest przepis na pizze o smaku rybki. Potrzebujesz mąkę, olej, filet z ryby, pomidory, ser, bazylię i oregano. Powodzenia!

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.7/10 (liczba ocen: 16)
Grano już: 8 058 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pizza

Tagos:)

Gry Zręcznościowe Gry z Czekoladą Gry Torty Gotowanie z Sarą Gry Zrób Sałatkę Zabawy dla Dziewczynek Gry Kurczak Gry Przepisy Gry Pieczenie Gry Zrób To Sam Gra Ciasto Gry Obiad Gry Lody Gry Kuchnia Gry Bożonarodzeniowe Gry Ciastka Gry Makaron Gry Zupy Gry Hamburgery Gry Zarabianie Gry Kanapki Barbie Gry Gry Owoce Słodkie Gry Gry Fast Food Gry Warzywa Gry Dekorowanki Gra Deser Gry Śniadanie Gry Bar