Rybka z Masłem - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Restauracje McDonald’s słyną z hamburgerów, cheeseburgerów i innych burgerów:) czyli kanapek, których podstawowy składnik stanowi mięsny kotlet. Tymczasem w Indiach z powodów religijnych powstaje bezmięsny McDonald's, w którego ofercie nie znajdziemy typowych mięsnych hamburgerów, a odpowiadające im wegetariańskie (zapewne smaczne i zdrowe) substytuty.
Trwa ładowanie gry...

Rybka z Masłem – w tej grze Twoim zadaniem jest przygotować rybkę z masełkiem. Jest to świetny pomysł na obiad dla całej rodziny, który będzie bardzo smaczny i zdrowy przede wszystkim. Kliknij start, a potem na pierwsze zadanie z listy. Pierwsze zadanie to pozbycie się płetw z ryby. Aby to zrobić klikamy na nożyczki szybko i wiele razy, aż pasek z boku ekranu gry zapełni się na żółto. Pamiętaj, że na każde zadanie masz określoną ilość czasu.

Sterowanie – klikaj myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.9/10 (liczba ocen: 13)
Grano już: 7 421 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Fast Food Gry Zręcznościowe Gry Zrób To Sam Gry Dekorowanki Gry Przepisy Gra Ciasto Gotowanie z Sarą Zabawy dla Dziewczynek Gry Ciastka Gry Torty Gry Pieczenie Gry z Czekoladą Gry Kanapki Gry Zupy Gry Śniadanie Słodkie Gry Gry Kuchnia Gry Lody Gry Owoce Gry Warzywa Gry Bar Gry Zrób Sałatkę Gry Kurczak Gra Deser Gry Obiad Barbie Gry Gry Bożonarodzeniowe Gry Makaron Gry Zarabianie Gry Hamburgery