Rybka z Masłem - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Rybka z Masłem – w tej grze Twoim zadaniem jest przygotować rybkę z masełkiem. Jest to świetny pomysł na obiad dla całej rodziny, który będzie bardzo smaczny i zdrowy przede wszystkim. Kliknij start, a potem na pierwsze zadanie z listy. Pierwsze zadanie to pozbycie się płetw z ryby. Aby to zrobić klikamy na nożyczki szybko i wiele razy, aż pasek z boku ekranu gry zapełni się na żółto. Pamiętaj, że na każde zadanie masz określoną ilość czasu.

Sterowanie – klikaj myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.9/10 (liczba ocen: 13)
Grano już: 7 131 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gotowanie z Sarą Gra Deser Gry Zupy Gry Hamburgery Gry Zrób To Sam Zabawy dla Dziewczynek Gry Kurczak Gry Torty Barbie Gry Gry Zręcznościowe Gry Fast Food Gry Pieczenie Gry Kuchnia Gry Lody Gry Ciastka Gry Owoce Gry Dekorowanki Gry Zarabianie Gry Makaron Gry Bar Gry Kanapki Gry Warzywa Gry Przepisy Słodkie Gry Gra Ciasto Gry Obiad Gry z Czekoladą Gry Zrób Sałatkę Gry Bożonarodzeniowe Gry Śniadanie