Rybka na Ostro - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
W łatwy sposób można odróżnić jajo ugotowane od surowego? Wystarczy nimi zakręcić: ugotowane jajo będzie się szybko kręcić, zaś surowe dużo wolniej.
Trwa ładowanie gry...

Rybka na Ostro – Co powiecie na potrawę rybną w pikantnym sosie? Na początek naszym zadaniem jest zaopatrzyć się we wszystkie potrzebne produkty papryka, czosnek, różne sosy i oczywiście ryba i gadżety kuchenne jak miski, łyżki, piecyk itd… W kolejnym kroku zaczynamy wszystkiego używać postępując zgodnie z instrukcjami aby w konsekwencji przygotować pyszną i zdrową rybę.

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.9/10 (liczba ocen: 15)
Grano już: 12 829 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Hamburgery Gry Torty Gry Dekorowanki Gry Bar Gry Obiad Gry z Czekoladą Słodkie Gry Gra Deser Gry Zrób Sałatkę Gry Śniadanie Gry Zarabianie Gry Fast Food Gry Zrób To Sam Gry Lody Gry Makaron Gry Kuchnia Gry Zręcznościowe Gry Ciastka Gry Kanapki Gry Kurczak Gra Ciasto Gry Bożonarodzeniowe Gry Pieczenie Gotowanie z Sarą Gry Warzywa Zabawy dla Dziewczynek Gry Przepisy Gry Zupy Barbie Gry Gry Owoce