Rybka na Ostro - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak to jest z tym jedzonkiem na Słowacji? Na śniadanie, które po słowacku to Rańajky, możemy zjeść jajecznicę (Prażenica) ze świeżym chlebem (Chlieb Cerstvy) to tego wypić herbatkę czyli Ćaj. Na obiad (Obed) proponujemy frytki (Hranolki) i warzywa (Zelenina) z sosem (Omaćka), natomiast na deser lody (Zmrzlina). Na kolację (Većera) proponujemy zdrowy sok (Dżus) i ewentualnie kanapkę (Oblożeny Chlebićek). Pozostaje tylko życzyć Smacznego! (Dobrú Chuť!)
Trwa ładowanie gry...

Rybka na Ostro – Co powiecie na potrawę rybną w pikantnym sosie? Na początek naszym zadaniem jest zaopatrzyć się we wszystkie potrzebne produkty papryka, czosnek, różne sosy i oczywiście ryba i gadżety kuchenne jak miski, łyżki, piecyk itd… W kolejnym kroku zaczynamy wszystkiego używać postępując zgodnie z instrukcjami aby w konsekwencji przygotować pyszną i zdrową rybę.

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.9/10 (liczba ocen: 16)
Grano już: 13 001 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Śniadanie Gry Bożonarodzeniowe Gry Owoce Gry Warzywa Gry Kurczak Gry Bar Gry Makaron Gry Zarabianie Gry Dekorowanki Gra Ciasto Gry Torty Gry Zrób To Sam Gry Zręcznościowe Gry Kanapki Gry Hamburgery Gotowanie z Sarą Gry Fast Food Gra Deser Gry Ciastka Gry Lody Słodkie Gry Zabawy dla Dziewczynek Gry Obiad Gry Przepisy Barbie Gry Gry Pieczenie Gry z Czekoladą Gry Kuchnia Gry Zupy Gry Zrób Sałatkę