Rybka na Ostro - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jeśli chcesz się pozbyć skórki z pomidora: natnij górę pomidorka w krzyżyk, potem zanurz we wrzątku na ok. 1-2 min, a następnie zanurz na chwilkę w zimnej wodzie. Skórkę wystarczy pociągnąć od miejsca nacięcia. Z tą metodą żadna skórka na pomidorze nie ma szans.:)
Trwa ładowanie gry...

Rybka na Ostro – Co powiecie na potrawę rybną w pikantnym sosie? Na początek naszym zadaniem jest zaopatrzyć się we wszystkie potrzebne produkty papryka, czosnek, różne sosy i oczywiście ryba i gadżety kuchenne jak miski, łyżki, piecyk itd… W kolejnym kroku zaczynamy wszystkiego używać postępując zgodnie z instrukcjami aby w konsekwencji przygotować pyszną i zdrową rybę.

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.9/10 (liczba ocen: 16)
Grano już: 13 131 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gotowanie z Sarą Gry Ciastka Gry Bożonarodzeniowe Gry Zręcznościowe Gry Kurczak Gry Torty Gry Dekorowanki Gry Bar Gry Przepisy Gry Zupy Gry Obiad Gry Owoce Gra Ciasto Gry Pieczenie Gry Zrób Sałatkę Gry Makaron Gry Fast Food Gry Zrób To Sam Gra Deser Słodkie Gry Barbie Gry Gry Hamburgery Gry Kuchnia Gry Lody Zabawy dla Dziewczynek Gry Śniadanie Gry Zarabianie Gry Kanapki Gry Warzywa Gry z Czekoladą