Różowa Piekarnia - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jeśli chcesz się pozbyć skórki z pomidora: natnij górę pomidorka w krzyżyk, potem zanurz we wrzątku na ok. 1-2 min, a następnie zanurz na chwilkę w zimnej wodzie. Skórkę wystarczy pociągnąć od miejsca nacięcia. Z tą metodą żadna skórka na pomidorze nie ma szans.:)
Trwa ładowanie gry...

Różowa Piekarnia – pomóż w prowadzeniu piekarni i obsługiwaniu klientów. Na początku możesz wybrać czy chcesz grać w łatwą wersję gry czy jesteś profesjonalistą i dasz rade z naprawdę dużym ruchem w piekarni. W każdym poziomie jest pewien cel, który musisz osiągnąć, obsłuż tyle klientów, aby zarobić odpowiednią ilość punktów. Klikaj na wybrany przez klienta produkt, a potem kliknij na osobę. Zarabiaj pieniądze i baw się. Pamiętaj, że zawsze możesz zapauzować grę.

Sterowanie – klikaj myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 6.6/10 (liczba ocen: 8)
Grano już: 6 679 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Przepisy Gry Fast Food Gry Dekorowanki Gry Kuchnia Gra Ciasto Zabawy dla Dziewczynek Gry Lody Gry Makaron Gry Warzywa Gry Hamburgery Gry Pieczenie Gry Owoce Barbie Gry Słodkie Gry Gry Śniadanie Gotowanie z Sarą Gry Kanapki Gry Zupy Gry Zręcznościowe Gry z Czekoladą Gry Ciastka Gra Deser Gry Zrób Sałatkę Gry Bożonarodzeniowe Gry Torty Gry Bar Gry Obiad Gry Zrób To Sam Gry Zarabianie Gry Kurczak