Różowa Piekarnia - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Różowa Piekarnia – pomóż w prowadzeniu piekarni i obsługiwaniu klientów. Na początku możesz wybrać czy chcesz grać w łatwą wersję gry czy jesteś profesjonalistą i dasz rade z naprawdę dużym ruchem w piekarni. W każdym poziomie jest pewien cel, który musisz osiągnąć, obsłuż tyle klientów, aby zarobić odpowiednią ilość punktów. Klikaj na wybrany przez klienta produkt, a potem kliknij na osobę. Zarabiaj pieniądze i baw się. Pamiętaj, że zawsze możesz zapauzować grę.

Sterowanie – klikaj myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 6.6/10 (liczba ocen: 8)
Grano już: 6 220 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Lody Gry Zręcznościowe Gry Kanapki Gry Zarabianie Gry Owoce Gry Dekorowanki Gry Zrób Sałatkę Gry z Czekoladą Słodkie Gry Gry Hamburgery Gry Pieczenie Gry Kurczak Gry Obiad Gry Śniadanie Gotowanie z Sarą Gry Bar Gry Zrób To Sam Gry Kuchnia Gry Makaron Gry Fast Food Gry Torty Gry Ciastka Zabawy dla Dziewczynek Gry Przepisy Barbie Gry Gra Deser Gry Warzywa Gra Ciasto Gry Zupy Gry Bożonarodzeniowe