Różne Burgery | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Pierwsza pizza powstała w 1889 roku w Neapolu, a jej głównymi składnikami były: pomidory, ser mozarella i bazylia, które jednoznacznie kojarzą się z barwami narodowymi Włoch. Pizzę przygotował tamtejszy kucharz na cześć królowej Małgorzaty (Margherita di Savoia) odwiedzającej Neapol - stąd najpopularniejsza na świecie pizza Margherita.
Trwa ładowanie gry...

Różne Burgery – prowadzisz sklepik z hamburgerami w swoim mieście. Zadanie w tej grze polega na sprawnej obsłudze klientów, którzy wybrali właśnie Twój bar, aby coś przekąsić. Jednak Twoje stoisko oferuje bardzo wiele różnych dodatków do burgerów, więc trzeba być niezwykle czujnym i zwracać uwagę co zamawiają klienci. Jeśli dokładnie rozpoznaliście dodatki znajdujące się w burgerze, to przystępujecie do zrobienia burgera. Pamiętajcie, że gra jest na czas, a więc podajemy burgery i pędzimy do kolejnego poziomu gry.

Sterowanie – nakładamy burgera na talerz przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.9/10 (liczba ocen: 11)
Grano już: 5 151 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Makaron Gry Kanapki Gry Kurczak Gry Hamburgery Gry Śniadanie Słodkie Gry Gry Dekorowanki Gra Deser Gry Lody Gry Pieczenie Gry Ciastka Gotowanie z Sarą Gry Bożonarodzeniowe Gry z Czekoladą Gry Torty Gry Bar Gry Fast Food Gry Obiad Gry Zręcznościowe Gra Ciasto Zabawy dla Dziewczynek Gry Przepisy Gry Kuchnia Gry Zrób To Sam Gry Zrób Sałatkę Gry Owoce Gry Pizza Barbie Gry Gry Zarabianie Gry Warzywa