Różne Burgery - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Różne Burgery – prowadzisz sklepik z hamburgerami w swoim mieście. Zadanie w tej grze polega na sprawnej obsłudze klientów, którzy wybrali właśnie Twój bar, aby coś przekąsić. Jednak Twoje stoisko oferuje bardzo wiele różnych dodatków do burgerów, więc trzeba być niezwykle czujnym i zwracać uwagę co zamawiają klienci. Jeśli dokładnie rozpoznaliście dodatki znajdujące się w burgerze, to przystępujecie do zrobienia burgera. Pamiętajcie, że gra jest na czas, a więc podajemy burgery i pędzimy do kolejnego poziomu gry.

Sterowanie – nakładamy burgera na talerz przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.9/10 (liczba ocen: 11)
Grano już: 6 077 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Obiad Gry z Czekoladą Gry Zrób To Sam Gry Owoce Gry Fast Food Gotowanie z Sarą Gry Pieczenie Gry Makaron Słodkie Gry Gry Zrób Sałatkę Gry Torty Gra Ciasto Gry Hamburgery Gry Śniadanie Gry Kuchnia Gry Zupy Zabawy dla Dziewczynek Barbie Gry Gry Dekorowanki Gry Warzywa Gra Deser Gry Zarabianie Gry Kanapki Gry Lody Gry Kurczak Gry Bar Gry Bożonarodzeniowe Gry Ciastka Gry Przepisy Gry Zręcznościowe