Różne Burgery - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Restauracje McDonald’s słyną z hamburgerów, cheeseburgerów i innych burgerów:) czyli kanapek, których podstawowy składnik stanowi mięsny kotlet. Tymczasem w Indiach z powodów religijnych powstaje bezmięsny McDonald's, w którego ofercie nie znajdziemy typowych mięsnych hamburgerów, a odpowiadające im wegetariańskie (zapewne smaczne i zdrowe) substytuty.
Trwa ładowanie gry...

Różne Burgery – prowadzisz sklepik z hamburgerami w swoim mieście. Zadanie w tej grze polega na sprawnej obsłudze klientów, którzy wybrali właśnie Twój bar, aby coś przekąsić. Jednak Twoje stoisko oferuje bardzo wiele różnych dodatków do burgerów, więc trzeba być niezwykle czujnym i zwracać uwagę co zamawiają klienci. Jeśli dokładnie rozpoznaliście dodatki znajdujące się w burgerze, to przystępujecie do zrobienia burgera. Pamiętajcie, że gra jest na czas, a więc podajemy burgery i pędzimy do kolejnego poziomu gry.

Sterowanie – nakładamy burgera na talerz przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.9/10 (liczba ocen: 11)
Grano już: 5 776 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Zrób Sałatkę Gry Lody Gry Obiad Gry Przepisy Gotowanie z Sarą Gry z Czekoladą Gry Zarabianie Gry Śniadanie Gry Torty Gry Hamburgery Gry Ciastka Barbie Gry Gry Kuchnia Gry Kanapki Gry Fast Food Gry Zrób To Sam Gra Ciasto Gry Pieczenie Gry Zręcznościowe Zabawy dla Dziewczynek Gra Deser Gry Zupy Gry Kurczak Gry Bar Gry Bożonarodzeniowe Gry Makaron Gry Warzywa Słodkie Gry Gry Owoce Gry Dekorowanki