Roześmiana Pizza | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

test
Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Roześmiana Pizza – poznaj przepis na pyszną pizzę, po zjedzeniu której uśmiech sam pojawi się na Twojej twarzy. Bo cóż może być wspanialszego od satysfakcji zrobienia domowej pizzy, która rozpływa się w ustach. Różowa strzałka pokazuje, po który produkt należy sięgnąć. Czas zapalić płomyk, postawić patelnię i robimy Roześmianą Pizzę. Powodzenia!

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.3/10 (liczba ocen: 7)
Grano już: 4 619 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pizza

Tagos:)

Gra Ciasto Gry Kanapki Gry Bar Gry Kurczak Gry Śniadanie Barbie Gry Gry Pieczenie Słodkie Gry Gry Obiad Gry Zarabianie Gry Warzywa Zabawy dla Dziewczynek Gry Zrób Sałatkę Gry Torty Gry Przepisy Gry Owoce Gra Deser Gry Dekorowanki Gry Zupy Gry z Czekoladą Gry Zręcznościowe Gry Zrób To Sam Gry Bożonarodzeniowe Gry Kuchnia Gry Lody Gry Hamburgery Gry Makaron Gry Fast Food Gry Ciastka Gotowanie z Sarą