Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Restauracje McDonald’s słyną z hamburgerów, cheeseburgerów i innych burgerów:) czyli kanapek, których podstawowy składnik stanowi mięsny kotlet. Tymczasem w Indiach z powodów religijnych powstaje bezmięsny McDonald's, w którego ofercie nie znajdziemy typowych mięsnych hamburgerów, a odpowiadające im wegetariańskie (zapewne smaczne i zdrowe) substytuty.
Trwa ładowanie gry...

Romantyczny Romeo – Romeo postanowił przyjąć się do pracy w restauracji serwującej najlepsze napoje i koktajle z nadzieją na poznanie tutaj miłości swojego życia. Obsługuj klientki jak najszybciej potrafisz, przyjmij zamówienie, weź odpowiedni napój i podaj klientce. Zadowolony gość przekaże Romeo wiele serduszek, co bardzo go uskrzydli. Powodzenia!

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 2 087 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Torty Gry Lody Barbie Gry Gry Pieczenie Słodkie Gry Gry Kanapki Gotowanie z Sarą Gry Fast Food Gry Owoce Gra Ciasto Gry Ciastka Gry Makaron Gry Kurczak Gry Zrób To Sam Gry Obiad Gry Przepisy Gry Kuchnia Gry Bożonarodzeniowe Zabawy dla Dziewczynek Gry Pizza Gry Zręcznościowe Gry Dekorowanki Gry Zrób Sałatkę Gry Bar Gry Warzywa Gry Zarabianie Gry Śniadanie Gra Deser Gry z Czekoladą Gry Hamburgery