Romantyczny Romeo | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jeśli chcesz się pozbyć skórki z pomidora: natnij górę pomidorka w krzyżyk, potem zanurz we wrzątku na ok. 1-2 min, a następnie zanurz na chwilkę w zimnej wodzie. Skórkę wystarczy pociągnąć od miejsca nacięcia. Z tą metodą żadna skórka na pomidorze nie ma szans.:)
Trwa ładowanie gry...

Romantyczny Romeo – Romeo postanowił przyjąć się do pracy w restauracji serwującej najlepsze napoje i koktajle z nadzieją na poznanie tutaj miłości swojego życia. Obsługuj klientki jak najszybciej potrafisz, przyjmij zamówienie, weź odpowiedni napój i podaj klientce. Zadowolony gość przekaże Romeo wiele serduszek, co bardzo go uskrzydli. Powodzenia!

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 1 986 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Fast Food Gry Makaron Gry Warzywa Gry Zrób To Sam Gry Pizza Barbie Gry Gry Śniadanie Gry Kanapki Gry Ciastka Gry Zrób Sałatkę Gotowanie z Sarą Gry Bożonarodzeniowe Gry Obiad Gry Zarabianie Gry Hamburgery Zabawy dla Dziewczynek Gry Kuchnia Gry Bar Gry Owoce Słodkie Gry Gry Pieczenie Gry Przepisy Gry Torty Gry Dekorowanki Gra Ciasto Gry Zręcznościowe Gry Lody Gry Kurczak Gry z Czekoladą Gra Deser