Romantyczny Romeo | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Romantyczny Romeo – Romeo postanowił przyjąć się do pracy w restauracji serwującej najlepsze napoje i koktajle z nadzieją na poznanie tutaj miłości swojego życia. Obsługuj klientki jak najszybciej potrafisz, przyjmij zamówienie, weź odpowiedni napój i podaj klientce. Zadowolony gość przekaże Romeo wiele serduszek, co bardzo go uskrzydli. Powodzenia!

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 1 916 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Bar Gry Zarabianie Gry Zupy Gry Owoce Gry Zręcznościowe Gry Zrób Sałatkę Gry Dekorowanki Gry Warzywa Gry Lody Gry Hamburgery Gry z Czekoladą Gotowanie z Sarą Gry Zrób To Sam Gry Fast Food Gry Pizza Gry Torty Gry Przepisy Gra Deser Gry Śniadanie Gry Bożonarodzeniowe Gry Makaron Słodkie Gry Barbie Gry Gra Ciasto Zabawy dla Dziewczynek Gry Kuchnia Gry Obiad Gry Kanapki Gry Kurczak Gry Pieczenie