Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Romantyczny Romeo – Romeo postanowił przyjąć się do pracy w restauracji serwującej najlepsze napoje i koktajle z nadzieją na poznanie tutaj miłości swojego życia. Obsługuj klientki jak najszybciej potrafisz, przyjmij zamówienie, weź odpowiedni napój i podaj klientce. Zadowolony gość przekaże Romeo wiele serduszek, co bardzo go uskrzydli. Powodzenia!

Sterowanie – przy pomocy myszki.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 1701 razy
Zobacz także:
Gry Restauracja, , , ,

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Kuchnia Gry Przepisy Gry Torty Gry Makaron Gry Pizza Gry Zrób Sałatkę Gry Pieczenie Gry Zrób To Sam Gra Ciasto Gry Ciastka Gry Zarabianie Gry z Czekoladą Gry Dekorowanki Gry Śniadanie Gry Fast Food Gotowanie z Sarą Gry Hamburgery Gry Bar Gry Zręcznościowe Barbie Gry Słodkie Gry Gry Owoce Gry Kurczak Zabawy dla Dziewczynek Gry Lody Gry Bożonarodzeniowe Gry Obiad Gry Warzywa Gra Deser Gry Kanapki