Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak to jest z tym jedzonkiem na Słowacji? Na śniadanie, które po słowacku to Rańajky, możemy zjeść jajecznicę (Prażenica) ze świeżym chlebem (Chlieb Cerstvy) to tego wypić herbatkę czyli Ćaj. Na obiad (Obed) proponujemy frytki (Hranolki) i warzywa (Zelenina) z sosem (Omaćka), natomiast na deser lody (Zmrzlina). Na kolację (Većera) proponujemy zdrowy sok (Dżus) i ewentualnie kanapkę (Oblożeny Chlebićek). Pozostaje tylko życzyć Smacznego! (Dobrú Chuť!)
Trwa ładowanie gry...

Romantyczny Romeo – Romeo postanowił przyjąć się do pracy w restauracji serwującej najlepsze napoje i koktajle z nadzieją na poznanie tutaj miłości swojego życia. Obsługuj klientki jak najszybciej potrafisz, przyjmij zamówienie, weź odpowiedni napój i podaj klientce. Zadowolony gość przekaże Romeo wiele serduszek, co bardzo go uskrzydli. Powodzenia!

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 1 829 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Torty Barbie Gry Gry Lody Gry Zarabianie Gra Ciasto Gry Bar Gry Śniadanie Gry Kurczak Gry Zrób Sałatkę Gry Dekorowanki Gry Pieczenie Gry Kuchnia Gry Zręcznościowe Gry Hamburgery Gry Owoce Gry Obiad Gry Kanapki Gry Pizza Gry Makaron Gry z Czekoladą Gotowanie z Sarą Gra Deser Gry Przepisy Słodkie Gry Gry Warzywa Gry Zrób To Sam Gry Zupy Gry Fast Food Gry Bożonarodzeniowe Zabawy dla Dziewczynek