Romantyczny Obiadek - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Romantyczny Obiadek – przygotowujemy romantyczny obiadek dla swojej sympatii. Nakrycie do stołu jest tutaj równie ważne jak smak dań, dlatego należy się przyłożyć i udekorować wszystko gustownie i z klasą. Trzy ikonki o prawej stronie okrągłe to zmiana krzeseł, stołu oraz obrusu, natomiast obok widzimy całą listę dodatków, naczyń, dań i potraw, które przeciągamy z listy na stół. Zielonymi strzałkami przewijamy listę w górę lub w dół i wybieramy co tylko chcemy. Przyjemnego dekorowania.

Sterowanie – klikamy myszką i przeciągamy.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.9/10 (liczba ocen: 14)
Grano już: 6 233 razy

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Gry Hamburgery Gry Lody Barbie Gry Gry Kurczak Gry Kanapki Gra Deser Gry Ciastka Gry z Czekoladą Gry Makaron Gry Zrób To Sam Gry Zrób Sałatkę Gry Owoce Gry Bożonarodzeniowe Gry Warzywa Gry Śniadanie Gra Ciasto Gry Zarabianie Gry Bar Gry Przepisy Gry Zręcznościowe Gry Pieczenie Gotowanie z Sarą Gry Zupy Gry Obiad Gry Torty Zabawy dla Dziewczynek Gry Fast Food Gry Kuchnia Gry Dekorowanki Słodkie Gry