Romantyczny Obiadek - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak to jest z tym jedzonkiem na Słowacji? Na śniadanie, które po słowacku to Rańajky, możemy zjeść jajecznicę (Prażenica) ze świeżym chlebem (Chlieb Cerstvy) to tego wypić herbatkę czyli Ćaj. Na obiad (Obed) proponujemy frytki (Hranolki) i warzywa (Zelenina) z sosem (Omaćka), natomiast na deser lody (Zmrzlina). Na kolację (Većera) proponujemy zdrowy sok (Dżus) i ewentualnie kanapkę (Oblożeny Chlebićek). Pozostaje tylko życzyć Smacznego! (Dobrú Chuť!)
Trwa ładowanie gry...

Romantyczny Obiadek – przygotowujemy romantyczny obiadek dla swojej sympatii. Nakrycie do stołu jest tutaj równie ważne jak smak dań, dlatego należy się przyłożyć i udekorować wszystko gustownie i z klasą. Trzy ikonki o prawej stronie okrągłe to zmiana krzeseł, stołu oraz obrusu, natomiast obok widzimy całą listę dodatków, naczyń, dań i potraw, które przeciągamy z listy na stół. Zielonymi strzałkami przewijamy listę w górę lub w dół i wybieramy co tylko chcemy. Przyjemnego dekorowania.

Sterowanie – klikamy myszką i przeciągamy.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.9/10 (liczba ocen: 14)
Grano już: 5 902 razy

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Gry Kuchnia Gry Zrób Sałatkę Gry Warzywa Gry Makaron Gry Zarabianie Barbie Gry Gry Hamburgery Gry Śniadanie Zabawy dla Dziewczynek Gry Pieczenie Gotowanie z Sarą Gry Lody Gry Zrób To Sam Gry Fast Food Gry Kurczak Gry Bożonarodzeniowe Gry Ciastka Gry Bar Gry Zręcznościowe Gry Zupy Gra Ciasto Gry Dekorowanki Gry z Czekoladą Gry Owoce Gra Deser Słodkie Gry Gry Kanapki Gry Obiad Gry Przepisy Gry Torty