Romantyczny Obiadek - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Romantyczny Obiadek – przygotowujemy romantyczny obiadek dla swojej sympatii. Nakrycie do stołu jest tutaj równie ważne jak smak dań, dlatego należy się przyłożyć i udekorować wszystko gustownie i z klasą. Trzy ikonki o prawej stronie okrągłe to zmiana krzeseł, stołu oraz obrusu, natomiast obok widzimy całą listę dodatków, naczyń, dań i potraw, które przeciągamy z listy na stół. Zielonymi strzałkami przewijamy listę w górę lub w dół i wybieramy co tylko chcemy. Przyjemnego dekorowania.

Sterowanie – klikamy myszką i przeciągamy.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.9/10 (liczba ocen: 14)
Grano już: 5 998 razy

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Gry Kuchnia Gry Owoce Gry Ciastka Gry Zupy Gry Kurczak Gry Zrób To Sam Gry Zręcznościowe Gry Dekorowanki Gra Ciasto Gry Makaron Gry Bożonarodzeniowe Gry Lody Gry z Czekoladą Gry Śniadanie Gry Kanapki Gry Torty Gry Hamburgery Gra Deser Gotowanie z Sarą Gry Zrób Sałatkę Gry Pieczenie Słodkie Gry Barbie Gry Gry Bar Gry Fast Food Gry Obiad Gry Przepisy Gry Warzywa Zabawy dla Dziewczynek Gry Zarabianie