Romantyczny Obiadek - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Pierwsza pizza powstała w 1889 roku w Neapolu, a jej głównymi składnikami były: pomidory, ser mozarella i bazylia, które jednoznacznie kojarzą się z barwami narodowymi Włoch. Pizzę przygotował tamtejszy kucharz na cześć królowej Małgorzaty (Margherita di Savoia) odwiedzającej Neapol - stąd najpopularniejsza na świecie pizza Margherita.
Trwa ładowanie gry...

Romantyczny Obiadek – przygotowujemy romantyczny obiadek dla swojej sympatii. Nakrycie do stołu jest tutaj równie ważne jak smak dań, dlatego należy się przyłożyć i udekorować wszystko gustownie i z klasą. Trzy ikonki o prawej stronie okrągłe to zmiana krzeseł, stołu oraz obrusu, natomiast obok widzimy całą listę dodatków, naczyń, dań i potraw, które przeciągamy z listy na stół. Zielonymi strzałkami przewijamy listę w górę lub w dół i wybieramy co tylko chcemy. Przyjemnego dekorowania.

Sterowanie – klikamy myszką i przeciągamy.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.8/10 (liczba ocen: 13)
Grano już: 5 746 razy

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Gry Obiad Zabawy dla Dziewczynek Gry Hamburgery Gry Przepisy Gry Kurczak Gry Zarabianie Gra Ciasto Barbie Gry Gry Warzywa Gry Lody Gry Owoce Gry Fast Food Gry Zupy Gry Bożonarodzeniowe Gry Zrób Sałatkę Gry Pieczenie Gotowanie z Sarą Gry Ciastka Gry Torty Gra Deser Gry Kuchnia Gry Kanapki Gry Makaron Gry Dekorowanki Gry Śniadanie Słodkie Gry Gry Bar Gry z Czekoladą Gry Zręcznościowe Gry Zrób To Sam