Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Romantyczny Obiad – nie tak łatwo jest zorganizować romantyczny obiad. Po pierwsze trzeba wybrać ładny obrus i fajną zastawę – to one stworzą odpowiedni klimat. Po drugie ustalcie menu – będą to dania kuchni japońskiej czy włoskiej? A może jeszcze innej? Na koniec ustawcie wszystko na eleganckim stole i cieszcie się towarzystwem ukochanej osoby:)

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.2/10 (liczba ocen: 6)
Grano już: 3 046 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Zrób To Sam Gry Lody Gry Zręcznościowe Gry Kurczak Barbie Gry Gry Śniadanie Gry Warzywa Gry Dekorowanki Gry Hamburgery Gry Owoce Gry Przepisy Gra Deser Słodkie Gry Gry Kanapki Gry Zrób Sałatkę Gry Zarabianie Gry Pizza Gotowanie z Sarą Gry Bożonarodzeniowe Gry Fast Food Gry z Czekoladą Gry Obiad Gry Kuchnia Gry Pieczenie Gry Bar Gra Ciasto Gry Makaron Zabawy dla Dziewczynek Gry Torty Gry Ciastka