Romantyczny Obiad - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak to jest z tym jedzonkiem na Słowacji? Na śniadanie, które po słowacku to Rańajky, możemy zjeść jajecznicę (Prażenica) ze świeżym chlebem (Chlieb Cerstvy) to tego wypić herbatkę czyli Ćaj. Na obiad (Obed) proponujemy frytki (Hranolki) i warzywa (Zelenina) z sosem (Omaćka), natomiast na deser lody (Zmrzlina). Na kolację (Većera) proponujemy zdrowy sok (Dżus) i ewentualnie kanapkę (Oblożeny Chlebićek). Pozostaje tylko życzyć Smacznego! (Dobrú Chuť!)
Trwa ładowanie gry...

Romantyczny Obiad – nie tak łatwo jest zorganizować romantyczny obiad. Po pierwsze trzeba wybrać ładny obrus i fajną zastawę – to one stworzą odpowiedni klimat. Po drugie ustalcie menu – będą to dania kuchni japońskiej czy włoskiej? A może jeszcze innej? Na koniec ustawcie wszystko na eleganckim stole i cieszcie się towarzystwem ukochanej osoby:)

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.2/10 (liczba ocen: 6)
Grano już: 4 343 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Owoce Gry Przepisy Gry Kanapki Barbie Gry Gry Śniadanie Gotowanie z Sarą Gry Dekorowanki Gra Ciasto Gry Bar Gry Makaron Gry z Czekoladą Gry Zręcznościowe Gry Warzywa Gry Zrób To Sam Zabawy dla Dziewczynek Gry Torty Gry Pieczenie Gry Ciastka Gry Fast Food Gry Bożonarodzeniowe Gry Kuchnia Gry Hamburgery Gra Deser Gry Lody Słodkie Gry Gry Zrób Sałatkę Gry Zupy Gry Zarabianie Gry Kurczak Gry Obiad