Romantyczny Obiad | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Romantyczny Obiad – nie tak łatwo jest zorganizować romantyczny obiad. Po pierwsze trzeba wybrać ładny obrus i fajną zastawę – to one stworzą odpowiedni klimat. Po drugie ustalcie menu – będą to dania kuchni japońskiej czy włoskiej? A może jeszcze innej? Na koniec ustawcie wszystko na eleganckim stole i cieszcie się towarzystwem ukochanej osoby:)

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.2/10 (liczba ocen: 6)
Grano już: 2 709 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Hamburgery Słodkie Gry Zabawy dla Dziewczynek Gry Lody Gry Zarabianie Gry Kurczak Gry Zręcznościowe Gry Kanapki Gry Zrób To Sam Gry Obiad Gry Pizza Gry Makaron Gry Bar Gotowanie z Sarą Gra Deser Gry Bożonarodzeniowe Gry Pieczenie Gry Warzywa Gry Torty Gry Kuchnia Gry Owoce Gra Ciasto Gry Przepisy Gry Śniadanie Gry Zrób Sałatkę Gry Dekorowanki Gry Zupy Gry z Czekoladą Barbie Gry Gry Fast Food