Romantyczny Obiad | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jeśli chcesz się pozbyć skórki z pomidora: natnij górę pomidorka w krzyżyk, potem zanurz we wrzątku na ok. 1-2 min, a następnie zanurz na chwilkę w zimnej wodzie. Skórkę wystarczy pociągnąć od miejsca nacięcia. Z tą metodą żadna skórka na pomidorze nie ma szans.:)
Trwa ładowanie gry...

Romantyczny Obiad – nie tak łatwo jest zorganizować romantyczny obiad. Po pierwsze trzeba wybrać ładny obrus i fajną zastawę – to one stworzą odpowiedni klimat. Po drugie ustalcie menu – będą to dania kuchni japońskiej czy włoskiej? A może jeszcze innej? Na koniec ustawcie wszystko na eleganckim stole i cieszcie się towarzystwem ukochanej osoby:)

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.2/10 (liczba ocen: 6)
Grano już: 2 813 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Zręcznościowe Gra Ciasto Gry Bar Gry Pizza Gry Warzywa Gry Dekorowanki Gry Przepisy Gry Zrób To Sam Gry Bożonarodzeniowe Słodkie Gry Gry Torty Gry Kanapki Gry Zarabianie Gotowanie z Sarą Gry Lody Gry Zupy Gry z Czekoladą Gry Kuchnia Gry Śniadanie Barbie Gry Gry Makaron Gra Deser Gry Pieczenie Zabawy dla Dziewczynek Gry Kurczak Gry Obiad Gry Fast Food Gry Hamburgery Gry Owoce Gry Zrób Sałatkę