Romantyczny Obiad | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Romantyczny Obiad – nie tak łatwo jest zorganizować romantyczny obiad. Po pierwsze trzeba wybrać ładny obrus i fajną zastawę – to one stworzą odpowiedni klimat. Po drugie ustalcie menu – będą to dania kuchni japońskiej czy włoskiej? A może jeszcze innej? Na koniec ustawcie wszystko na eleganckim stole i cieszcie się towarzystwem ukochanej osoby:)

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.2/10 (liczba ocen: 6)
Grano już: 2 931 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Kuchnia Gry Lody Gry Bar Gry Śniadanie Gry Zarabianie Gry Przepisy Gry Zręcznościowe Gra Deser Gry z Czekoladą Gry Dekorowanki Gry Hamburgery Zabawy dla Dziewczynek Gra Ciasto Gotowanie z Sarą Gry Kanapki Gry Kurczak Gry Pizza Gry Owoce Gry Ciastka Barbie Gry Słodkie Gry Gry Torty Gry Zrób To Sam Gry Fast Food Gry Bożonarodzeniowe Gry Warzywa Gry Zrób Sałatkę Gry Makaron Gry Pieczenie Gry Obiad