Romantyczny Obiad | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

test
Czy wiesz że...
W łatwy sposób można odróżnić jajo ugotowane od surowego? Wystarczy nimi zakręcić: ugotowane jajo będzie się szybko kręcić, zaś surowe dużo wolniej.
Trwa ładowanie gry...

Romantyczny Obiad – nie tak łatwo jest zorganizować romantyczny obiad. Po pierwsze trzeba wybrać ładny obrus i fajną zastawę – to one stworzą odpowiedni klimat. Po drugie ustalcie menu – będą to dania kuchni japońskiej czy włoskiej? A może jeszcze innej? Na koniec ustawcie wszystko na eleganckim stole i cieszcie się towarzystwem ukochanej osoby:)

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.2/10 (liczba ocen: 6)
Grano już: 3 485 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Zupy Gry Warzywa Gry Hamburgery Gry Makaron Gry Pieczenie Gry z Czekoladą Gotowanie z Sarą Gry Dekorowanki Gry Przepisy Gra Ciasto Gry Śniadanie Gry Bar Gry Kurczak Gry Kuchnia Gry Owoce Zabawy dla Dziewczynek Barbie Gry Gry Zarabianie Gry Lody Gry Kanapki Gry Ciastka Gra Deser Słodkie Gry Gry Zrób Sałatkę Gry Obiad Gry Torty Gry Zręcznościowe Gry Bożonarodzeniowe Gry Zrób To Sam Gry Fast Food