Romantyczny Obiad - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
W łatwy sposób można odróżnić jajo ugotowane od surowego? Wystarczy nimi zakręcić: ugotowane jajo będzie się szybko kręcić, zaś surowe dużo wolniej.
Trwa ładowanie gry...

Romantyczny Obiad – nie tak łatwo jest zorganizować romantyczny obiad. Po pierwsze trzeba wybrać ładny obrus i fajną zastawę – to one stworzą odpowiedni klimat. Po drugie ustalcie menu – będą to dania kuchni japońskiej czy włoskiej? A może jeszcze innej? Na koniec ustawcie wszystko na eleganckim stole i cieszcie się towarzystwem ukochanej osoby:)

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.2/10 (liczba ocen: 6)
Grano już: 4 220 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Przepisy Gry Owoce Gry Ciastka Gry Zupy Gry Śniadanie Gra Ciasto Gry Zarabianie Zabawy dla Dziewczynek Gotowanie z Sarą Gry Zręcznościowe Gry Torty Gry Obiad Barbie Gry Gry Kuchnia Gry Zrób To Sam Gry Kurczak Gra Deser Gry Pieczenie Gry Zrób Sałatkę Gry Warzywa Gry Bar Gry Fast Food Gry z Czekoladą Gry Kanapki Gry Makaron Gry Dekorowanki Gry Hamburgery Słodkie Gry Gry Bożonarodzeniowe Gry Lody