Romantyczna Kolacja - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Romantyczna Kolacja – stwórz romantyczny nastrój parze zakochanych podczas kolacji. Gdy oni są zapatrzeni w siebie, ty ustaw wybrane potrawy, napoje, desery i romantyczne kwiaty. Ach, to będzie niezapomniany wieczór.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.8/10 (liczba ocen: 4)
Grano już: 3 141 razy

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Gry z Czekoladą Gry Zupy Gotowanie z Sarą Gry Owoce Gry Zręcznościowe Gra Deser Gry Przepisy Gry Makaron Gry Kanapki Gra Ciasto Gry Torty Gry Zrób To Sam Gry Ciastka Gry Kurczak Gry Pieczenie Gry Fast Food Gry Warzywa Zabawy dla Dziewczynek Gry Zrób Sałatkę Barbie Gry Gry Śniadanie Słodkie Gry Gry Lody Gry Bożonarodzeniowe Gry Obiad Gry Bar Gry Zarabianie Gry Kuchnia Gry Hamburgery Gry Dekorowanki