Romantyczna Kolacja - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Romantyczna Kolacja – stwórz romantyczny nastrój parze zakochanych podczas kolacji. Gdy oni są zapatrzeni w siebie, ty ustaw wybrane potrawy, napoje, desery i romantyczne kwiaty. Ach, to będzie niezapomniany wieczór.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.8/10 (liczba ocen: 4)
Grano już: 2 960 razy

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Gry Kanapki Gry Pieczenie Gry Hamburgery Gry Zarabianie Gry Makaron Gry Owoce Gry Warzywa Gotowanie z Sarą Gry Kuchnia Gry z Czekoladą Gry Zrób To Sam Gry Bożonarodzeniowe Gry Bar Gry Obiad Gry Zupy Gry Dekorowanki Gry Przepisy Gra Ciasto Gry Torty Gry Fast Food Gry Zrób Sałatkę Gry Kurczak Gry Ciastka Gra Deser Barbie Gry Gry Śniadanie Słodkie Gry Gry Zręcznościowe Zabawy dla Dziewczynek Gry Lody