Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Robimy Skrzydełka – poznaj przepis na pyszne skrzydełka, a przy okazji sprawdź się w konkursie gotowania na czas. Im szybciej wykonasz to zadanie, tym więcej punktów zdobędziesz. Sięgaj po produkty, które podświetlają się na zielono i stwórz chrupiące kawałki kurczaka.

Sterowanie – przy pomocy myszki.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 4 989 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Obiad Gry Dekorowanki Gry Zrób To Sam Gry Bar Gry Zręcznościowe Barbie Gry Gry Torty Gry Fast Food Gra Deser Gry Zarabianie Zabawy dla Dziewczynek Gotowanie z Sarą Gry Kurczak Gry Kuchnia Gry Pizza Gry z Czekoladą Gry Zrób Sałatkę Gry Pieczenie Słodkie Gry Gry Makaron Gry Kanapki Gry Ciastka Gry Przepisy Gry Bożonarodzeniowe Gry Warzywa Gry Hamburgery Gra Ciasto Gry Śniadanie Gry Owoce Gry Lody