Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Robimy Skrzydełka – poznaj przepis na pyszne skrzydełka, a przy okazji sprawdź się w konkursie gotowania na czas. Im szybciej wykonasz to zadanie, tym więcej punktów zdobędziesz. Sięgaj po produkty, które podświetlają się na zielono i stwórz chrupiące kawałki kurczaka.

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 5 760 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gotowanie z Sarą Słodkie Gry Gry Zrób Sałatkę Gra Deser Gry Pieczenie Gry Makaron Gry Fast Food Gry Zręcznościowe Gry Bar Gry Dekorowanki Gra Ciasto Gry Ciastka Zabawy dla Dziewczynek Gry Owoce Gry Pizza Gry Kuchnia Gry Torty Gry z Czekoladą Gry Zarabianie Gry Bożonarodzeniowe Gry Lody Gry Kanapki Gry Zrób To Sam Gry Śniadanie Gry Warzywa Gry Obiad Gry Przepisy Gry Hamburgery Barbie Gry Gry Kurczak