Rihannas Smoothie - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Rihannas Smoothie – pomóż Rihannie zrobić pyszne smoothie pełne owocowych smaków tropikalnej wyspy. Smoothie to będzie pełne egzotycznych owoców, które musisz przygotować od samego początku. Pierwsze zadanie to obranie bananów, aby to zrobić klikaj na banany tak szybko jak się da, aby zapełnić cały pasek zadania u góry ekranu gry. Zobacz jakie jeszcze owoce będą składnikami smoothie!

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.7/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 4 481 razy

Inne gry w kategorii: Gry Napoje

Tagos:)

Gry Zrób Sałatkę Gry Makaron Gry Zręcznościowe Gry Bożonarodzeniowe Gry Hamburgery Gry Kurczak Gry Torty Gry Pieczenie Gry Śniadanie Gry Zarabianie Gry Ciastka Gry Obiad Gry Fast Food Gry Zupy Słodkie Gry Gry Bar Gry Owoce Gry Dekorowanki Gra Deser Gry Kanapki Gry Przepisy Gotowanie z Sarą Zabawy dla Dziewczynek Gry z Czekoladą Gra Ciasto Barbie Gry Gry Warzywa Gry Zrób To Sam Gry Kuchnia Gry Lody