Rihannas Smoothie - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Rihannas Smoothie – pomóż Rihannie zrobić pyszne smoothie pełne owocowych smaków tropikalnej wyspy. Smoothie to będzie pełne egzotycznych owoców, które musisz przygotować od samego początku. Pierwsze zadanie to obranie bananów, aby to zrobić klikaj na banany tak szybko jak się da, aby zapełnić cały pasek zadania u góry ekranu gry. Zobacz jakie jeszcze owoce będą składnikami smoothie!

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.7/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 4 332 razy

Inne gry w kategorii: Gry Napoje

Tagos:)

Gry Lody Gry Torty Gry Kurczak Gry Zręcznościowe Słodkie Gry Gry Warzywa Gry Kanapki Zabawy dla Dziewczynek Gry Zupy Gry Ciastka Gry Kuchnia Gry Makaron Gry Hamburgery Gry Owoce Gry Śniadanie Gry Zrób To Sam Gry Obiad Gry Fast Food Gra Ciasto Gry z Czekoladą Gry Zrób Sałatkę Gotowanie z Sarą Gry Przepisy Gry Pieczenie Gry Bar Gra Deser Gry Dekorowanki Gry Zarabianie Gry Bożonarodzeniowe Barbie Gry