Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Rezydencja Łakoci – przed Wami słodki domek, kory za chwilę będzie jeszcze słodszy. Przygotujcie się na mega ilość łakoci. Klikamy na obrazki znajdujące się wokół chłopca, a potem na pojawiające się słodkości z każdej kategorii dekoracji. Myszką przenosimy je w dowolne miejsce. Jeśli nie macie pomysłu jak udekorować domek, kliknijcie na napis „hint”, a zobaczycie przykładowe domki.

Sterowanie – przy pomocy myszki.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.0/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 2 549 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Zabawy dla Dziewczynek Gry Śniadanie Gry Bar Gry Torty Gry Kuchnia Gry Pizza Gry Lody Gry Kurczak Gry Zarabianie Gry Zręcznościowe Gry Pieczenie Gry Kanapki Gra Deser Gry Ciastka Gra Ciasto Gry Hamburgery Gry Zrób Sałatkę Barbie Gry Gry Makaron Gry Fast Food Gry Obiad Gry Bożonarodzeniowe Gry Owoce Gry Dekorowanki Gry Zrób To Sam Słodkie Gry Gry z Czekoladą Gry Warzywa Gotowanie z Sarą Gry Przepisy