Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak to jest z tym jedzonkiem na Słowacji? Na śniadanie, które po słowacku to Rańajky, możemy zjeść jajecznicę (Prażenica) ze świeżym chlebem (Chlieb Cerstvy) to tego wypić herbatkę czyli Ćaj. Na obiad (Obed) proponujemy frytki (Hranolki) i warzywa (Zelenina) z sosem (Omaćka), natomiast na deser lody (Zmrzlina). Na kolację (Većera) proponujemy zdrowy sok (Dżus) i ewentualnie kanapkę (Oblożeny Chlebićek). Pozostaje tylko życzyć Smacznego! (Dobrú Chuť!)
Trwa ładowanie gry...

Rezydencja Łakoci – przed Wami słodki domek, kory za chwilę będzie jeszcze słodszy. Przygotujcie się na mega ilość łakoci. Klikamy na obrazki znajdujące się wokół chłopca, a potem na pojawiające się słodkości z każdej kategorii dekoracji. Myszką przenosimy je w dowolne miejsce. Jeśli nie macie pomysłu jak udekorować domek, kliknijcie na napis „hint”, a zobaczycie przykładowe domki.

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.0/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 2 622 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gotowanie z Sarą Gry Torty Gry Pizza Gry Bożonarodzeniowe Gra Ciasto Gry Hamburgery Gry Śniadanie Gry Zręcznościowe Barbie Gry Gry Kanapki Gry Obiad Gry Zrób Sałatkę Gry Lody Gry Bar Gry z Czekoladą Gry Dekorowanki Gry Kuchnia Gry Zupy Gry Pieczenie Gry Zarabianie Gry Kurczak Gry Zrób To Sam Zabawy dla Dziewczynek Gry Makaron Gry Przepisy Gry Owoce Gry Warzywa Gra Deser Gry Fast Food Słodkie Gry