Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Restauracje McDonald’s słyną z hamburgerów, cheeseburgerów i innych burgerów:) czyli kanapek, których podstawowy składnik stanowi mięsny kotlet. Tymczasem w Indiach z powodów religijnych powstaje bezmięsny McDonald's, w którego ofercie nie znajdziemy typowych mięsnych hamburgerów, a odpowiadające im wegetariańskie (zapewne smaczne i zdrowe) substytuty.
Trwa ładowanie gry...

Rezydencja Łakoci – przed Wami słodki domek, kory za chwilę będzie jeszcze słodszy. Przygotujcie się na mega ilość łakoci. Klikamy na obrazki znajdujące się wokół chłopca, a potem na pojawiające się słodkości z każdej kategorii dekoracji. Myszką przenosimy je w dowolne miejsce. Jeśli nie macie pomysłu jak udekorować domek, kliknijcie na napis „hint”, a zobaczycie przykładowe domki.

Sterowanie – przy pomocy myszki.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.0/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 2414 razy
Zobacz także:
Gry Jedzenie, , ,

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gra Ciasto Barbie Gry Gry Pizza Gra Deser Gry Ciastka Gry Dekorowanki Gry Warzywa Gry Kanapki Gry Torty Gry z Czekoladą Słodkie Gry Gry Zarabianie Gry Makaron Gry Śniadanie Zabawy dla Dziewczynek Gry Zrób To Sam Gry Owoce Gry Kuchnia Gry Zrób Sałatkę Gry Hamburgery Gry Bożonarodzeniowe Gry Zręcznościowe Gry Lody Gry Kurczak Gotowanie z Sarą Gry Bar Gry Pieczenie Gry Obiad Gry Przepisy Gry Fast Food