Rezydencja Łakoci | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Czarne Oliwki to są te same oliwki co Zielone z tym że oliwki czarne zbierane są później. Oliwki zielone, czarne czy fioletowoczarne są oczywiście jadalne i najczęściej wykorzystuje się je do przygotowania przeróżnych potraw. Jednak najważniejszym zastosowaniem oliwek jest (jak wskazuje ich nazwa) otrzymywanie oliwy - Oliwa z oliwek.
Trwa ładowanie gry...

Rezydencja Łakoci – przed Wami słodki domek, kory za chwilę będzie jeszcze słodszy. Przygotujcie się na mega ilość łakoci. Klikamy na obrazki znajdujące się wokół chłopca, a potem na pojawiające się słodkości z każdej kategorii dekoracji. Myszką przenosimy je w dowolne miejsce. Jeśli nie macie pomysłu jak udekorować domek, kliknijcie na napis „hint”, a zobaczycie przykładowe domki.

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.0/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 2 723 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Barbie Gry Gry Zarabianie Gry Dekorowanki Gry Bar Gry Warzywa Gra Deser Gry Makaron Gra Ciasto Słodkie Gry Gry Zrób Sałatkę Gry z Czekoladą Gry Pizza Gry Hamburgery Gry Torty Gry Zrób To Sam Gry Zręcznościowe Gry Kurczak Gry Obiad Gry Kuchnia Gry Fast Food Gry Lody Gry Zupy Zabawy dla Dziewczynek Gry Kanapki Gry Bożonarodzeniowe Gry Owoce Gry Pieczenie Gry Śniadanie Gotowanie z Sarą Gry Przepisy