Restaurant Slacking - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Pierwsza pizza powstała w 1889 roku w Neapolu, a jej głównymi składnikami były: pomidory, ser mozarella i bazylia, które jednoznacznie kojarzą się z barwami narodowymi Włoch. Pizzę przygotował tamtejszy kucharz na cześć królowej Małgorzaty (Margherita di Savoia) odwiedzającej Neapol - stąd najpopularniejsza na świecie pizza Margherita.
Trwa ładowanie gry...

Restaurant Slacking – Sarah postanowiła spróbować swoich sił w kuchni. Czy zostanie najsławniejszą kucharką w historii czy też nie uda jej się przejść nawet etapu kelnerowania? Pomóż Sarah rozerwać się w pracy i klikaj X, gdy zbliża się jej szef, żeby wrócić do gotowania.

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 2 113 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Lody Gry Makaron Gry Pieczenie Gry Bar Gry Hamburgery Gry Zupy Gry Obiad Gry Przepisy Zabawy dla Dziewczynek Gry Warzywa Gry Dekorowanki Gry Kurczak Gry z Czekoladą Gry Śniadanie Barbie Gry Gry Fast Food Gry Kanapki Gry Kuchnia Gry Zrób To Sam Gry Zręcznościowe Gotowanie z Sarą Gry Owoce Gry Bożonarodzeniowe Gry Torty Gra Ciasto Gra Deser Słodkie Gry Gry Zrób Sałatkę Gry Ciastka Gry Zarabianie