Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Restaurant Slacking – Sarah postanowiła spróbować swoich sił w kuchni. Czy zostanie najsławniejszą kucharką w historii czy też nie uda jej się przejść nawet etapu kelnerowania? Pomóż Sarah rozerwać się w pracy i klikaj X, gdy zbliża się jej szef, żeby wrócić do gotowania.

Sterowanie – myszką.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 1148 razy
Zobacz także:
Gry Restauracja, , ,

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Słodkie Gry Gry Owoce Gry Bar Gry Fast Food Gry Zrób To Sam Gry Hamburgery Gry Zarabianie Gry Śniadanie Gry Przepisy Barbie Gry Gry Makaron Zabawy dla Dziewczynek Gry Zrób Sałatkę Gra Deser Gry Obiad Gry Dekorowanki Gotowanie z Sarą Gry z Czekoladą Gry Ciastka Gry Warzywa Gry Pieczenie Gry Kanapki Gry Pizza Gry Kurczak Gry Kuchnia Gra Ciasto Gry Bożonarodzeniowe Gry Torty Gry Lody Gry Zręcznościowe