Restaurant Slacking - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Restaurant Slacking – Sarah postanowiła spróbować swoich sił w kuchni. Czy zostanie najsławniejszą kucharką w historii czy też nie uda jej się przejść nawet etapu kelnerowania? Pomóż Sarah rozerwać się w pracy i klikaj X, gdy zbliża się jej szef, żeby wrócić do gotowania.

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 1 828 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Śniadanie Gry Kuchnia Gry Makaron Gry Zrób Sałatkę Barbie Gry Zabawy dla Dziewczynek Gry Kurczak Gra Ciasto Gry Zrób To Sam Gry Przepisy Gry Kanapki Gry Zręcznościowe Gotowanie z Sarą Słodkie Gry Gry Obiad Gry Fast Food Gry Pieczenie Gry Dekorowanki Gry Zarabianie Gry Bożonarodzeniowe Gry Torty Gry Bar Gry Zupy Gry Lody Gry Hamburgery Gry Owoce Gra Deser Gry Ciastka Gry Warzywa Gry z Czekoladą