Restaurant Slacking | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Restaurant Slacking – Sarah postanowiła spróbować swoich sił w kuchni. Czy zostanie najsławniejszą kucharką w historii czy też nie uda jej się przejść nawet etapu kelnerowania? Pomóż Sarah rozerwać się w pracy i klikaj X, gdy zbliża się jej szef, żeby wrócić do gotowania.

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 1 359 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry z Czekoladą Gry Kanapki Gry Hamburgery Gry Śniadanie Gra Deser Gry Zarabianie Gry Pizza Gotowanie z Sarą Gry Warzywa Słodkie Gry Gry Kuchnia Gry Lody Gry Makaron Gry Kurczak Gry Owoce Gry Zrób Sałatkę Gry Zręcznościowe Gry Dekorowanki Gry Bar Gry Przepisy Gry Bożonarodzeniowe Zabawy dla Dziewczynek Gry Zrób To Sam Gry Fast Food Gry Obiad Barbie Gry Gry Zupy Gra Ciasto Gry Torty Gry Pieczenie