Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak to jest z tym jedzonkiem na Słowacji? Na śniadanie, które po słowacku to Rańajky, możemy zjeść jajecznicę (Prażenica) ze świeżym chlebem (Chlieb Cerstvy) to tego wypić herbatkę czyli Ćaj. Na obiad (Obed) proponujemy frytki (Hranolki) i warzywa (Zelenina) z sosem (Omaćka), natomiast na deser lody (Zmrzlina). Na kolację (Većera) proponujemy zdrowy sok (Dżus) i ewentualnie kanapkę (Oblożeny Chlebićek). Pozostaje tylko życzyć Smacznego! (Dobrú Chuť!)
Trwa ładowanie gry...

Restauracja z Lodami – witaj w restauracji Żółty Kociak. Pomóż w prowadzeniu restauracji. Używając myszki zapraszasz gości do stolików, patrzysz uważnie co zamawiają i podajesz im pyszne lody. Musisz być szybki, bo klientów będzie co raz więcej. Powodzenia!

Sterowanie – kliknij na klienta i przeciągnij go do stolika za pomocą myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.9/10 (liczba ocen: 21)
Grano już: 10 980 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Barbie Gry Gry Pieczenie Gry z Czekoladą Gry Bar Gry Kuchnia Gry Lody Gry Przepisy Gry Warzywa Gry Pizza Gry Ciastka Gry Obiad Gry Dekorowanki Gry Fast Food Gra Deser Gry Owoce Gry Zrób To Sam Gra Ciasto Gry Hamburgery Gry Torty Gry Bożonarodzeniowe Gry Makaron Zabawy dla Dziewczynek Gotowanie z Sarą Gry Kanapki Gry Zarabianie Gry Zręcznościowe Gry Zrób Sałatkę Gry Śniadanie Słodkie Gry Gry Kurczak