Restauracja Wróżek | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jeśli chcesz się pozbyć skórki z pomidora: natnij górę pomidorka w krzyżyk, potem zanurz we wrzątku na ok. 1-2 min, a następnie zanurz na chwilkę w zimnej wodzie. Skórkę wystarczy pociągnąć od miejsca nacięcia. Z tą metodą żadna skórka na pomidorze nie ma szans.:)
Trwa ładowanie gry...

Restauracja Wróżek – witajcie w świecie wróżek! Będziecie tu prowadzić własną restaurację. Jak? To proste, musicie tylko dobrze obsługiwać klientów: Elfa, który do Was zawitał, najpierw posadźcie na wolnym krześle, a gdy Was zawoła – odbierzcie zamówienie. Bar szybko je zrealizuje i wyda, a Wy zaniesiecie je klientowi oraz odbierzecie pieniądze. Czyż to nie proste?

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 4.5/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 2 816 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Dekorowanki Barbie Gry Gry Makaron Gra Deser Gry Śniadanie Gry Bar Gry Zręcznościowe Gry Pizza Gry Warzywa Gry z Czekoladą Gotowanie z Sarą Gry Kurczak Gry Bożonarodzeniowe Gry Przepisy Gra Ciasto Gry Hamburgery Gry Zrób To Sam Gry Zarabianie Gry Lody Gry Torty Gry Kuchnia Gry Zrób Sałatkę Słodkie Gry Gry Zupy Zabawy dla Dziewczynek Gry Kanapki Gry Owoce Gry Pieczenie Gry Fast Food Gry Obiad