Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Restauracja Wróżek – witajcie w świecie wróżek! Będziecie tu prowadzić własną restaurację. Jak? To proste, musicie tylko dobrze obsługiwać klientów: Elfa, który do Was zawitał, najpierw posadźcie na wolnym krześle, a gdy Was zawoła – odbierzcie zamówienie. Bar szybko je zrealizuje i wyda, a Wy zaniesiecie je klientowi oraz odbierzecie pieniądze. Czyż to nie proste?

Sterowanie – myszką.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 4.5/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 2 479 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Lody Gry Bożonarodzeniowe Gry Pieczenie Gry Hamburgery Gry Pizza Gry Dekorowanki Gry Śniadanie Gry Torty Gry Zarabianie Gry Przepisy Barbie Gry Gry Kanapki Gry Warzywa Gry Ciastka Gry Zrób Sałatkę Gry Obiad Gry Fast Food Gra Deser Słodkie Gry Gry Zręcznościowe Gry Kurczak Gry Zrób To Sam Gry Makaron Zabawy dla Dziewczynek Gry z Czekoladą Gry Owoce Gotowanie z Sarą Gra Ciasto Gry Kuchnia Gry Bar