Restauracja Wróżek | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Hamburger nie wywodzi się od słowa Ham (ang. szynka), ale od niemieckiego miasta Hamburg. Hamburgera czyli "befsztyk po hambursku" wymyślił w 1904 roku niemiecki garncarz Fletcher Davis, który pewnego razu swoim gościom w barze w Teksasie zaproponował kotlet na grzance z sałatą, musztardą i majonezem. Tak powstał znany dziś na całym świecie hamburger i jego różne odmiany jak cheeseburger, fishburger czy chickenburger.
Trwa ładowanie gry...

Restauracja Wróżek – witajcie w świecie wróżek! Będziecie tu prowadzić własną restaurację. Jak? To proste, musicie tylko dobrze obsługiwać klientów: Elfa, który do Was zawitał, najpierw posadźcie na wolnym krześle, a gdy Was zawoła – odbierzcie zamówienie. Bar szybko je zrealizuje i wyda, a Wy zaniesiecie je klientowi oraz odbierzecie pieniądze. Czyż to nie proste?

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 4.5/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 2 728 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Obiad Gry Przepisy Barbie Gry Gry Zarabianie Gry Zrób To Sam Gry Zupy Zabawy dla Dziewczynek Gry Dekorowanki Gry Kanapki Gry Makaron Gry Torty Gry z Czekoladą Gotowanie z Sarą Gry Lody Gry Bożonarodzeniowe Gry Owoce Gry Zrób Sałatkę Gra Ciasto Gry Zręcznościowe Gry Bar Gry Pizza Gry Kuchnia Gry Fast Food Gry Kurczak Gra Deser Gry Śniadanie Gry Hamburgery Gry Pieczenie Słodkie Gry Gry Warzywa