Restauracja Wróżek - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Restauracja Wróżek – witajcie w świecie wróżek! Będziecie tu prowadzić własną restaurację. Jak? To proste, musicie tylko dobrze obsługiwać klientów: Elfa, który do Was zawitał, najpierw posadźcie na wolnym krześle, a gdy Was zawoła – odbierzcie zamówienie. Bar szybko je zrealizuje i wyda, a Wy zaniesiecie je klientowi oraz odbierzecie pieniądze. Czyż to nie proste?

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 4.5/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 3 845 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Kuchnia Gry Fast Food Gry Hamburgery Gry Bożonarodzeniowe Gra Ciasto Gry Kanapki Gra Deser Gry Ciastka Gry Zrób Sałatkę Gry Zupy Gry Zarabianie Gry Bar Gry Pieczenie Słodkie Gry Gotowanie z Sarą Gry Zrób To Sam Gry Owoce Gry Lody Gry z Czekoladą Gry Torty Gry Makaron Gry Kurczak Gry Warzywa Gry Obiad Barbie Gry Gry Przepisy Zabawy dla Dziewczynek Gry Zręcznościowe Gry Dekorowanki Gry Śniadanie