Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

test
Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Restauracja Wróżek – witajcie w świecie wróżek! Będziecie tu prowadzić własną restaurację. Jak? To proste, musicie tylko dobrze obsługiwać klientów: Elfa, który do Was zawitał, najpierw posadźcie na wolnym krześle, a gdy Was zawoła – odbierzcie zamówienie. Bar szybko je zrealizuje i wyda, a Wy zaniesiecie je klientowi oraz odbierzecie pieniądze. Czyż to nie proste?

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 4.5/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 3 151 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Kanapki Barbie Gry Gra Ciasto Gry Torty Gry Bożonarodzeniowe Gry Lody Gry Bar Gry Zupy Gry Zarabianie Gry Zręcznościowe Gry Owoce Gry Dekorowanki Gry Zrób To Sam Gry Obiad Gry Kurczak Gry z Czekoladą Gry Kuchnia Gry Przepisy Gotowanie z Sarą Gry Makaron Gry Ciastka Gry Zrób Sałatkę Gry Hamburgery Zabawy dla Dziewczynek Gry Śniadanie Gry Pieczenie Gra Deser Gry Fast Food Słodkie Gry Gry Warzywa