Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Hamburger nie wywodzi się od słowa Ham (ang. szynka), ale od niemieckiego miasta Hamburg. Hamburgera czyli "befsztyk po hambursku" wymyślił w 1904 roku niemiecki garncarz Fletcher Davis, który pewnego razu swoim gościom w barze w Teksasie zaproponował kotlet na grzance z sałatą, musztardą i majonezem. Tak powstał znany dziś na całym świecie hamburger i jego różne odmiany jak cheeseburger, fishburger czy chickenburger.
Trwa ładowanie gry...

Restauracja Wróżek – witajcie w świecie wróżek! Będziecie tu prowadzić własną restaurację. Jak? To proste, musicie tylko dobrze obsługiwać klientów: Elfa, który do Was zawitał, najpierw posadźcie na wolnym krześle, a gdy Was zawoła – odbierzcie zamówienie. Bar szybko je zrealizuje i wyda, a Wy zaniesiecie je klientowi oraz odbierzecie pieniądze. Czyż to nie proste?

Sterowanie – myszką.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 4.5/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 2245 razy
Zobacz także:
Gry Restauracja,

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Zrób To Sam Gry Zarabianie Gry Kanapki Gry Fast Food Gra Deser Gry Ciastka Gry Bar Barbie Gry Gry Zrób Sałatkę Gry Śniadanie Gry Hamburgery Gry Pizza Gry Kuchnia Gry Warzywa Gry Dekorowanki Gry Owoce Gry z Czekoladą Zabawy dla Dziewczynek Gry Obiad Gotowanie z Sarą Gry Zręcznościowe Gra Ciasto Gry Kurczak Gry Lody Gry Torty Gry Makaron Gry Bożonarodzeniowe Gry Przepisy Słodkie Gry Gry Pieczenie