Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Restauracja Suzi – Suzi prowadzi swoja własną restauracje i potrzebuje Twojej pomocy. Obsługuj klientów i nie każ im czekać, aby Twoja restauracja miała zawsze dobrą opinię. Klikaj na klienta i na wolny stolik. Poczekaj aż złoży zamówienie, podaj je do kuchni, a następnie podaj klientowi jedzenie. Pamiętaj, że najważniejsze jest zadowolenie klienta.

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 2 304 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gra Deser Gry Obiad Gry Śniadanie Gry Makaron Gry Zrób Sałatkę Gry Zręcznościowe Gry Kurczak Gry Warzywa Słodkie Gry Zabawy dla Dziewczynek Barbie Gry Gry Ciastka Gotowanie z Sarą Gry Fast Food Gry Pieczenie Gry z Czekoladą Gry Zrób To Sam Gra Ciasto Gry Kanapki Gry Kuchnia Gry Bożonarodzeniowe Gry Zarabianie Gry Przepisy Gry Torty Gry Dekorowanki Gry Lody Gry Owoce Gry Bar Gry Hamburgery Gry Pizza