Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jeśli chcesz się pozbyć skórki z pomidora: natnij górę pomidorka w krzyżyk, potem zanurz we wrzątku na ok. 1-2 min, a następnie zanurz na chwilkę w zimnej wodzie. Skórkę wystarczy pociągnąć od miejsca nacięcia. Z tą metodą żadna skórka na pomidorze nie ma szans.:)
Trwa ładowanie gry...

Restauracja Suzi – Suzi prowadzi swoja własną restauracje i potrzebuje Twojej pomocy. Obsługuj klientów i nie każ im czekać, aby Twoja restauracja miała zawsze dobrą opinię. Klikaj na klienta i na wolny stolik. Poczekaj aż złoży zamówienie, podaj je do kuchni, a następnie podaj klientowi jedzenie. Pamiętaj, że najważniejsze jest zadowolenie klienta.

Sterowanie – klikamy myszką.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 1746 razy
Zobacz także:
Gry Restauracja,

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Dekorowanki Gry Ciastka Gry Pieczenie Gra Ciasto Gra Deser Słodkie Gry Gry Torty Gry Zrób Sałatkę Gry z Czekoladą Gry Pizza Gry Warzywa Zabawy dla Dziewczynek Gry Obiad Gotowanie z Sarą Gry Bar Gry Lody Gry Śniadanie Gry Makaron Gry Zręcznościowe Gry Hamburgery Gry Owoce Gry Fast Food Gry Bożonarodzeniowe Gry Kuchnia Gry Kanapki Gry Zarabianie Gry Zrób To Sam Gry Przepisy Gry Kurczak Barbie Gry