Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Restauracja Suzi – Suzi prowadzi swoja własną restauracje i potrzebuje Twojej pomocy. Obsługuj klientów i nie każ im czekać, aby Twoja restauracja miała zawsze dobrą opinię. Klikaj na klienta i na wolny stolik. Poczekaj aż złoży zamówienie, podaj je do kuchni, a następnie podaj klientowi jedzenie. Pamiętaj, że najważniejsze jest zadowolenie klienta.

Sterowanie – klikamy myszką.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 1679 razy
Zobacz także:
Gry Restauracja,

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Fast Food Gry Kurczak Gry Dekorowanki Gra Deser Gry Zrób To Sam Gry Pizza Gry Bar Gry Obiad Gry Zrób Sałatkę Gry Hamburgery Gotowanie z Sarą Gry Ciastka Gry Zręcznościowe Gry Zarabianie Gry Torty Gry Śniadanie Gry z Czekoladą Zabawy dla Dziewczynek Gry Pieczenie Gry Kuchnia Gry Owoce Barbie Gry Gry Makaron Gry Bożonarodzeniowe Gry Warzywa Gry Lody Słodkie Gry Gra Ciasto Gry Kanapki Gry Przepisy