Restauracja Suzi - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Pierwsza pizza powstała w 1889 roku w Neapolu, a jej głównymi składnikami były: pomidory, ser mozarella i bazylia, które jednoznacznie kojarzą się z barwami narodowymi Włoch. Pizzę przygotował tamtejszy kucharz na cześć królowej Małgorzaty (Margherita di Savoia) odwiedzającej Neapol - stąd najpopularniejsza na świecie pizza Margherita.
Trwa ładowanie gry...

Restauracja Suzi – Suzi prowadzi swoja własną restauracje i potrzebuje Twojej pomocy. Obsługuj klientów i nie każ im czekać, aby Twoja restauracja miała zawsze dobrą opinię. Klikaj na klienta i na wolny stolik. Poczekaj aż złoży zamówienie, podaj je do kuchni, a następnie podaj klientowi jedzenie. Pamiętaj, że najważniejsze jest zadowolenie klienta.

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 3 374 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Zręcznościowe Gry Kanapki Gry Przepisy Gry Owoce Gry Kuchnia Gra Ciasto Gry Dekorowanki Gry Zupy Gry Bar Gry z Czekoladą Gry Lody Gry Ciastka Gry Śniadanie Gry Zrób To Sam Gry Kurczak Zabawy dla Dziewczynek Gotowanie z Sarą Gry Zarabianie Gra Deser Gry Torty Gry Makaron Barbie Gry Słodkie Gry Gry Pieczenie Gry Fast Food Gry Zrób Sałatkę Gry Obiad Gry Hamburgery Gry Warzywa Gry Bożonarodzeniowe