Restauracja Suzi | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Restauracja Suzi – Suzi prowadzi swoja własną restauracje i potrzebuje Twojej pomocy. Obsługuj klientów i nie każ im czekać, aby Twoja restauracja miała zawsze dobrą opinię. Klikaj na klienta i na wolny stolik. Poczekaj aż złoży zamówienie, podaj je do kuchni, a następnie podaj klientowi jedzenie. Pamiętaj, że najważniejsze jest zadowolenie klienta.

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 2 093 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Fast Food Gry Bar Gry Kurczak Gra Ciasto Gry Hamburgery Gry Pizza Gry Zupy Gry Warzywa Gry Dekorowanki Gotowanie z Sarą Gry Makaron Gry Bożonarodzeniowe Gry Torty Gry Zręcznościowe Gry Lody Barbie Gry Zabawy dla Dziewczynek Gry Zarabianie Gra Deser Gry Śniadanie Gry Kuchnia Gry Zrób Sałatkę Gry Kanapki Gry Owoce Gry Zrób To Sam Gry Pieczenie Gry z Czekoladą Słodkie Gry Gry Przepisy Gry Obiad