Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Pierwsza pizza powstała w 1889 roku w Neapolu, a jej głównymi składnikami były: pomidory, ser mozarella i bazylia, które jednoznacznie kojarzą się z barwami narodowymi Włoch. Pizzę przygotował tamtejszy kucharz na cześć królowej Małgorzaty (Margherita di Savoia) odwiedzającej Neapol - stąd najpopularniejsza na świecie pizza Margherita.
Trwa ładowanie gry...

Restauracja Rosie – Rosie otworzyła nową restauracje i ma nadzieję na wielki sukces. Klienci pojawiają się po prawej stronie. Kliknij na klienta, a następnie na czysty stolik, aby usiadł. Podniesiona ręka oznacza, że klient jest gotowy, aby złożyć zamówienie. Kliknij, aby zebrać zamówienie, a kiedy jedzenie będzie gotowe podaj im. Na koniec pamiętaj o zebraniu pieniędzy ze stolika. Powodzenia.

Sterowanie – klikamy myszką.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 6.0/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 2137 razy
Zobacz także:
Gry Restauracja,

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Hamburgery Gry Lody Gry Zarabianie Gotowanie z Sarą Gra Deser Gry Obiad Barbie Gry Gry Kuchnia Gry Pizza Gry Ciastka Gry z Czekoladą Gry Pieczenie Gry Dekorowanki Słodkie Gry Gry Torty Gry Zręcznościowe Gry Przepisy Gry Fast Food Gry Makaron Gry Warzywa Gry Śniadanie Gry Owoce Gry Zrób Sałatkę Gry Kurczak Zabawy dla Dziewczynek Gry Bożonarodzeniowe Gry Zrób To Sam Gry Kanapki Gra Ciasto Gry Bar