Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Pierwsza pizza powstała w 1889 roku w Neapolu, a jej głównymi składnikami były: pomidory, ser mozarella i bazylia, które jednoznacznie kojarzą się z barwami narodowymi Włoch. Pizzę przygotował tamtejszy kucharz na cześć królowej Małgorzaty (Margherita di Savoia) odwiedzającej Neapol - stąd najpopularniejsza na świecie pizza Margherita.
Trwa ładowanie gry...

Restauracja Rosie – Rosie otworzyła nową restauracje i ma nadzieję na wielki sukces. Klienci pojawiają się po prawej stronie. Kliknij na klienta, a następnie na czysty stolik, aby usiadł. Podniesiona ręka oznacza, że klient jest gotowy, aby złożyć zamówienie. Kliknij, aby zebrać zamówienie, a kiedy jedzenie będzie gotowe podaj im. Na koniec pamiętaj o zebraniu pieniędzy ze stolika. Powodzenia.

Sterowanie – klikamy myszką.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 6.0/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 2 193 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Słodkie Gry Gry Zrób To Sam Gry Śniadanie Gry Zręcznościowe Gry Ciastka Gry Hamburgery Gry Pieczenie Gry Kuchnia Gra Deser Gry z Czekoladą Gry Torty Gry Dekorowanki Gry Bożonarodzeniowe Gry Przepisy Gry Zrób Sałatkę Gry Warzywa Gry Bar Gry Fast Food Gry Obiad Gry Kurczak Gra Ciasto Gry Kanapki Gry Pizza Gry Makaron Gry Owoce Zabawy dla Dziewczynek Gotowanie z Sarą Barbie Gry Gry Lody Gry Zarabianie