Restauracja Rosie - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Restauracja Rosie – Rosie otworzyła nową restauracje i ma nadzieję na wielki sukces. Klienci pojawiają się po prawej stronie. Kliknij na klienta, a następnie na czysty stolik, aby usiadł. Podniesiona ręka oznacza, że klient jest gotowy, aby złożyć zamówienie. Kliknij, aby zebrać zamówienie, a kiedy jedzenie będzie gotowe podaj im. Na koniec pamiętaj o zebraniu pieniędzy ze stolika. Powodzenia.

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 6.0/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 3 202 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Lody Gry Kuchnia Gry z Czekoladą Gry Zrób To Sam Gry Bożonarodzeniowe Gry Zupy Gry Kurczak Słodkie Gry Gry Zręcznościowe Gry Obiad Gry Bar Gry Pieczenie Gry Ciastka Gry Kanapki Gry Przepisy Gry Fast Food Gry Śniadanie Gry Zarabianie Gra Deser Barbie Gry Gry Warzywa Gotowanie z Sarą Gra Ciasto Zabawy dla Dziewczynek Gry Owoce Gry Dekorowanki Gry Torty Gry Hamburgery Gry Makaron Gry Zrób Sałatkę