Restauracja Rosie | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Migdały (owoce, a dokładniej pestki owoców Migdałowca Pospolitego) mają wysoką zawartość wapnia, który odpowiada za kości i zęby. Pestki migdałowe (takie ze sklepu) są dość twarde, dlatego dobrze jest sobie je wcześniej namoczyć w wodzie wtedy łatwo obierają się ze brązowej skórki i smakują jak świeże prosto z drzewa. Z migdałów wyrabia się między innymi Marcepan.
Trwa ładowanie gry...

Restauracja Rosie – Rosie otworzyła nową restauracje i ma nadzieję na wielki sukces. Klienci pojawiają się po prawej stronie. Kliknij na klienta, a następnie na czysty stolik, aby usiadł. Podniesiona ręka oznacza, że klient jest gotowy, aby złożyć zamówienie. Kliknij, aby zebrać zamówienie, a kiedy jedzenie będzie gotowe podaj im. Na koniec pamiętaj o zebraniu pieniędzy ze stolika. Powodzenia.

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 6.0/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 2 458 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gra Deser Gry Zręcznościowe Gry Makaron Gry Hamburgery Barbie Gry Gotowanie z Sarą Gry Zarabianie Gry Pizza Gry Dekorowanki Zabawy dla Dziewczynek Słodkie Gry Gry Kurczak Gry Zrób Sałatkę Gry Warzywa Gry Bożonarodzeniowe Gry Fast Food Gry Kuchnia Gry Przepisy Gra Ciasto Gry Zrób To Sam Gry Obiad Gry Ciastka Gry Torty Gry Lody Gry Bar Gry Śniadanie Gry Owoce Gry Kanapki Gry z Czekoladą Gry Pieczenie