Restauracja Rosie | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

test
Czy wiesz że...
Czarne Oliwki to są te same oliwki co Zielone z tym że oliwki czarne zbierane są później. Oliwki zielone, czarne czy fioletowoczarne są oczywiście jadalne i najczęściej wykorzystuje się je do przygotowania przeróżnych potraw. Jednak najważniejszym zastosowaniem oliwek jest (jak wskazuje ich nazwa) otrzymywanie oliwy - Oliwa z oliwek.
Trwa ładowanie gry...

Restauracja Rosie – Rosie otworzyła nową restauracje i ma nadzieję na wielki sukces. Klienci pojawiają się po prawej stronie. Kliknij na klienta, a następnie na czysty stolik, aby usiadł. Podniesiona ręka oznacza, że klient jest gotowy, aby złożyć zamówienie. Kliknij, aby zebrać zamówienie, a kiedy jedzenie będzie gotowe podaj im. Na koniec pamiętaj o zebraniu pieniędzy ze stolika. Powodzenia.

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 6.0/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 2 739 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Słodkie Gry Gry Makaron Zabawy dla Dziewczynek Gry Zarabianie Gry Pieczenie Gry Fast Food Gry Bar Barbie Gry Gry Kuchnia Gry Zrób To Sam Gra Deser Gry Bożonarodzeniowe Gry Torty Gra Ciasto Gry Dekorowanki Gry Śniadanie Gry Kanapki Gotowanie z Sarą Gry Zrób Sałatkę Gry Owoce Gry Zręcznościowe Gry Ciastka Gry Zupy Gry Warzywa Gry Kurczak Gry Lody Gry Hamburgery Gry Przepisy Gry Obiad Gry z Czekoladą