Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

test
Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Restauracja Dla Nastolatków – pomóż obsługiwać klientów tej restauracji. Przychodzą tu nastolatkowie, aby zamówić to co lubią najbardziej: słodycze, lody, pizze, hot dogi, hamburgery, frytki, popcorn. Patrz uważnie co zamawiają i podaj wybrane produkty. Zarabiaj i przechodź do kolejnych poziomów. Powodzenia!

Sterowanie – sięgaj po produkty za pomocą myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.8/10 (liczba ocen: 26)
Grano już: 10 475 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Dekorowanki Gry Hamburgery Gry Fast Food Gry Zrób Sałatkę Gra Ciasto Gry Przepisy Gry Kuchnia Włoska Gry z Czekoladą Gry Lody Gry Warzywa Gotowanie z Sarą Zabawy dla Dziewczynek Barbie Gry Gry Bar Gry Zrób To Sam Gry Kuchnia Gra Deser Gry Zręcznościowe Gry Kanapki Gry Bożonarodzeniowe Gry Torty Gry Owoce Gry Obiad Gry Kurczak Gry Ciastka Gry Makaron Gry Zarabianie Gry Pieczenie Gry Śniadanie Słodkie Gry