Restauracja Dla Nastolatków - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Restauracja Dla Nastolatków – pomóż obsługiwać klientów tej restauracji. Przychodzą tu nastolatkowie, aby zamówić to co lubią najbardziej: słodycze, lody, pizze, hot dogi, hamburgery, frytki, popcorn. Patrz uważnie co zamawiają i podaj wybrane produkty. Zarabiaj i przechodź do kolejnych poziomów. Powodzenia!

Sterowanie – sięgaj po produkty za pomocą myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.8/10 (liczba ocen: 26)
Grano już: 11 486 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Torty Gra Ciasto Gry Zrób Sałatkę Gry Przepisy Gry Śniadanie Gry Makaron Gry Zrób To Sam Gotowanie z Sarą Gra Deser Gry Zupy Gry Ciastka Gry Bar Słodkie Gry Gry Obiad Gry Kanapki Barbie Gry Gry Kuchnia Zabawy dla Dziewczynek Gry Zręcznościowe Gry Kurczak Gry Fast Food Gry z Czekoladą Gry Pieczenie Gry Owoce Gry Dekorowanki Gry Hamburgery Gry Zarabianie Gry Bożonarodzeniowe Gry Warzywa Gry Lody