Ramen Cooking - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Ramen Cooking – przygotuj pyszne danie na obiad lub na kolacje. Wykonuj to co pojawia się w białym dymku. Kiedy najedziesz kursorem myszki na produkty pojawi Ci się ich nazwa. Jeśli jest słowo „cut” to po przeciągnięciu na przykład cebulki na deskę do krojenia, kliknij na ikonkę noża w prawym, dolnym rogu ekranu gry, aby posiekać ją. Pokrojone warzywa przeciągamy do głównego naczynia. Powodzenia!

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.0/10 (liczba ocen: 5)
Grano już: 4 702 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Zrób Sałatkę Barbie Gry Gra Ciasto Gry Kurczak Gry Warzywa Gry z Czekoladą Gry Pieczenie Zabawy dla Dziewczynek Gry Bar Gry Torty Gry Bożonarodzeniowe Gry Lody Gry Przepisy Gry Zupy Gra Deser Gry Zrób To Sam Gry Ciastka Gry Dekorowanki Gry Makaron Gry Owoce Gry Kanapki Gry Śniadanie Słodkie Gry Gry Obiad Gry Hamburgery Gry Fast Food Gry Kuchnia Gry Zarabianie Gry Zręcznościowe Gotowanie z Sarą