Ramen Cooking | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

test
Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Ramen Cooking – przygotuj pyszne danie na obiad lub na kolacje. Wykonuj to co pojawia się w białym dymku. Kiedy najedziesz kursorem myszki na produkty pojawi Ci się ich nazwa. Jeśli jest słowo „cut” to po przeciągnięciu na przykład cebulki na deskę do krojenia, kliknij na ikonkę noża w prawym, dolnym rogu ekranu gry, aby posiekać ją. Pokrojone warzywa przeciągamy do głównego naczynia. Powodzenia!

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.8/10 (liczba ocen: 4)
Grano już: 4 014 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gra Deser Gry Zarabianie Gry Fast Food Gry Bożonarodzeniowe Gotowanie z Sarą Gry Lody Gry Bar Gry Makaron Gry Zrób Sałatkę Gry Obiad Gry Warzywa Gry z Czekoladą Gry Owoce Gry Śniadanie Słodkie Gry Gry Torty Gry Dekorowanki Gry Ciastka Gra Ciasto Gry Kanapki Gry Przepisy Barbie Gry Gry Zrób To Sam Zabawy dla Dziewczynek Gry Kuchnia Gry Zręcznościowe Gry Pieczenie Gry Hamburgery Gry Kurczak Gry Zupy