Raclette | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Raclette – to pyszne danie idealne na obiad. Wykonuj instrukcje pojawiające się na ekranie, a zobaczysz jak krok po kroku przyrządzić je całe. Włączamy kuchenkę, nalewamy wody, solimy i kiedy woda się zagotuje wrzucamy ziemniaczki – pierwszy składnik dania. Zobacz co dalej!

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.0/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 3 137 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Śniadanie Gotowanie z Sarą Gry Hamburgery Słodkie Gry Gra Ciasto Gry Bożonarodzeniowe Barbie Gry Gry Torty Gry Kurczak Gry Kanapki Gry Zrób To Sam Gry Obiad Gry Zupy Gry Pieczenie Zabawy dla Dziewczynek Gry Warzywa Gry Zrób Sałatkę Gry Zarabianie Gry Makaron Gry Przepisy Gry Zręcznościowe Gry Bar Gry Pizza Gra Deser Gry Kuchnia Gry Fast Food Gry Owoce Gry Dekorowanki Gry z Czekoladą Gry Lody