Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Raclette – to pyszne danie idealne na obiad. Wykonuj instrukcje pojawiające się na ekranie, a zobaczysz jak krok po kroku przyrządzić je całe. Włączamy kuchenkę, nalewamy wody, solimy i kiedy woda się zagotuje wrzucamy ziemniaczki – pierwszy składnik dania. Zobacz co dalej!

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.0/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 3 042 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Obiad Gry Makaron Gry Zarabianie Gry Przepisy Gry Torty Gry Lody Gotowanie z Sarą Gry Kurczak Gry Śniadanie Gra Deser Gry Pizza Gry Zrób To Sam Gry Kuchnia Gry Zrób Sałatkę Gry Fast Food Gry Owoce Barbie Gry Gry Kanapki Gry Zupy Gry Dekorowanki Gra Ciasto Słodkie Gry Gry Bożonarodzeniowe Gry Warzywa Gry Bar Gry z Czekoladą Gry Pieczenie Zabawy dla Dziewczynek Gry Hamburgery Gry Zręcznościowe