Raclette - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Raclette – to pyszne danie idealne na obiad. Wykonuj instrukcje pojawiające się na ekranie, a zobaczysz jak krok po kroku przyrządzić je całe. Włączamy kuchenkę, nalewamy wody, solimy i kiedy woda się zagotuje wrzucamy ziemniaczki – pierwszy składnik dania. Zobacz co dalej!

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.3/10 (liczba ocen: 7)
Grano już: 4 973 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Obiad Gry Fast Food Gry z Czekoladą Gry Owoce Gry Kuchnia Gry Zrób To Sam Gry Zarabianie Gry Bar Gry Kurczak Gra Deser Gry Warzywa Gry Zręcznościowe Słodkie Gry Gry Zupy Zabawy dla Dziewczynek Gra Ciasto Gry Lody Barbie Gry Gry Torty Gry Przepisy Gry Ciastka Gotowanie z Sarą Gry Śniadanie Gry Bożonarodzeniowe Gry Makaron Gry Kanapki Gry Zrób Sałatkę Gry Pieczenie Gry Dekorowanki Gry Hamburgery