Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Raclette – to pyszne danie idealne na obiad. Wykonuj instrukcje pojawiające się na ekranie, a zobaczysz jak krok po kroku przyrządzić je całe. Włączamy kuchenkę, nalewamy wody, solimy i kiedy woda się zagotuje wrzucamy ziemniaczki – pierwszy składnik dania. Zobacz co dalej!

Sterowanie – przy pomocy myszki.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.0/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 2790 razy
Zobacz także:
Gry Gotowanie, ,

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Kuchnia Gry Bożonarodzeniowe Gry Hamburgery Gry Zarabianie Gra Deser Gry Makaron Gry Lody Gry Obiad Gry Zrób To Sam Gry Warzywa Gry Zrób Sałatkę Gry Śniadanie Barbie Gry Gry Torty Gry z Czekoladą Gry Bar Gotowanie z Sarą Gry Ciastka Zabawy dla Dziewczynek Gry Owoce Gra Ciasto Gry Dekorowanki Gry Fast Food Gry Pieczenie Gry Kurczak Gry Pizza Gry Zręcznościowe Gry Przepisy Słodkie Gry Gry Kanapki