Quiche Lorraine - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Quiche Lorraine – Lorraine to sympatyczna dziewczyna, która jest mistrzynią w robieniu quiche. Jeśłi jeszcze nie znacie tej potrawy koniecznie spróbujcie ją zrobić. Pychota!

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.8/10 (liczba ocen: 8)
Grano już: 7 045 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Owoce Gry Śniadanie Gry z Czekoladą Gry Hamburgery Gry Fast Food Gry Kuchnia Gra Ciasto Gry Bożonarodzeniowe Gry Warzywa Gry Dekorowanki Gry Torty Gry Zrób To Sam Gry Kurczak Zabawy dla Dziewczynek Gry Lody Słodkie Gry Gry Zarabianie Gry Obiad Gry Ciastka Gry Pieczenie Gry Makaron Gry Zręcznościowe Barbie Gry Gra Deser Gry Zrób Sałatkę Gry Kanapki Gry Przepisy Gotowanie z Sarą Gry Zupy Gry Bar