Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Quiche Lorraine – Lorraine to sympatyczna dziewczyna, która jest mistrzynią w robieniu quiche. Jeśłi jeszcze nie znacie tej potrawy koniecznie spróbujcie ją zrobić. Pychota!

Sterowanie – przy pomocy myszki.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.7/10 (liczba ocen: 6)
Grano już: 5 295 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Zrób Sałatkę Gry Kuchnia Gry Zrób To Sam Słodkie Gry Gry Fast Food Gry Pizza Gry Kanapki Gry Zręcznościowe Gry Makaron Gry Pieczenie Gry Dekorowanki Gry Obiad Gry Zarabianie Gry Ciastka Gry Warzywa Gry Owoce Barbie Gry Gry Lody Gotowanie z Sarą Gra Ciasto Gry Hamburgery Gry Śniadanie Gry Przepisy Gry Bar Gry z Czekoladą Gry Kurczak Gry Torty Zabawy dla Dziewczynek Gry Bożonarodzeniowe Gra Deser