Quiche Lorraine - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Czarne Oliwki to są te same oliwki co Zielone z tym że oliwki czarne zbierane są później. Oliwki zielone, czarne czy fioletowoczarne są oczywiście jadalne i najczęściej wykorzystuje się je do przygotowania przeróżnych potraw. Jednak najważniejszym zastosowaniem oliwek jest (jak wskazuje ich nazwa) otrzymywanie oliwy - Oliwa z oliwek.
Trwa ładowanie gry...

Quiche Lorraine – Lorraine to sympatyczna dziewczyna, która jest mistrzynią w robieniu quiche. Jeśłi jeszcze nie znacie tej potrawy koniecznie spróbujcie ją zrobić. Pychota!

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.9/10 (liczba ocen: 9)
Grano już: 7 547 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Kanapki Gry Kurczak Barbie Gry Gotowanie z Sarą Gry Dekorowanki Gry Zręcznościowe Gry Owoce Gry z Czekoladą Gry Fast Food Gry Bożonarodzeniowe Gry Makaron Gry Zrób Sałatkę Gry Zarabianie Gra Deser Gry Obiad Gry Warzywa Gry Ciastka Gry Lody Słodkie Gry Gry Zupy Gry Pieczenie Gry Hamburgery Gry Śniadanie Gry Torty Gra Ciasto Gry Kuchnia Gry Przepisy Gry Bar Gry Zrób To Sam Zabawy dla Dziewczynek