Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Quiche Lorraine – Lorraine to sympatyczna dziewczyna, która jest mistrzynią w robieniu quiche. Jeśłi jeszcze nie znacie tej potrawy koniecznie spróbujcie ją zrobić. Pychota!

Sterowanie – przy pomocy myszki.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.7/10 (liczba ocen: 6)
Grano już: 5025 razy
Zobacz także:
Gry Gotowanie, ,

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Obiad Gry Zręcznościowe Gry z Czekoladą Gry Pieczenie Gry Makaron Gry Dekorowanki Zabawy dla Dziewczynek Gra Deser Gry Pizza Gry Śniadanie Gry Hamburgery Gry Kurczak Gry Zrób To Sam Słodkie Gry Gry Bar Gry Przepisy Gry Warzywa Gotowanie z Sarą Gry Bożonarodzeniowe Gry Owoce Gry Lody Gry Ciastka Gry Zarabianie Gry Zrób Sałatkę Gra Ciasto Gry Kanapki Gry Torty Barbie Gry Gry Fast Food Gry Kuchnia