Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak to jest z tym jedzonkiem na Słowacji? Na śniadanie, które po słowacku to Rańajky, możemy zjeść jajecznicę (Prażenica) ze świeżym chlebem (Chlieb Cerstvy) to tego wypić herbatkę czyli Ćaj. Na obiad (Obed) proponujemy frytki (Hranolki) i warzywa (Zelenina) z sosem (Omaćka), natomiast na deser lody (Zmrzlina). Na kolację (Većera) proponujemy zdrowy sok (Dżus) i ewentualnie kanapkę (Oblożeny Chlebićek). Pozostaje tylko życzyć Smacznego! (Dobrú Chuť!)
Trwa ładowanie gry...

Quiche Lorraine – Lorraine to sympatyczna dziewczyna, która jest mistrzynią w robieniu quiche. Jeśłi jeszcze nie znacie tej potrawy koniecznie spróbujcie ją zrobić. Pychota!

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.6/10 (liczba ocen: 7)
Grano już: 5 564 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry z Czekoladą Gry Zręcznościowe Gry Zupy Gry Bożonarodzeniowe Gra Ciasto Gry Hamburgery Gry Kurczak Gry Kanapki Gry Śniadanie Zabawy dla Dziewczynek Gry Pieczenie Gry Przepisy Gry Pizza Gry Lody Gry Dekorowanki Gry Bar Słodkie Gry Gotowanie z Sarą Gra Deser Barbie Gry Gry Kuchnia Gry Zrób To Sam Gry Torty Gry Makaron Gry Warzywa Gry Zarabianie Gry Zrób Sałatkę Gry Owoce Gry Fast Food Gry Obiad