Quiche Lorraine - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Quiche Lorraine – Lorraine to sympatyczna dziewczyna, która jest mistrzynią w robieniu quiche. Jeśłi jeszcze nie znacie tej potrawy koniecznie spróbujcie ją zrobić. Pychota!

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.9/10 (liczba ocen: 9)
Grano już: 7 134 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Makaron Gry Zarabianie Zabawy dla Dziewczynek Gry Pieczenie Gry Zrób Sałatkę Gry Kurczak Gry Hamburgery Gry Ciastka Gry Lody Gry Fast Food Gry Przepisy Gry Torty Gry Zręcznościowe Gry z Czekoladą Gra Ciasto Barbie Gry Gry Dekorowanki Gry Owoce Słodkie Gry Gry Bar Gry Kanapki Gotowanie z Sarą Gry Zrób To Sam Gry Kuchnia Gry Śniadanie Gry Obiad Gry Bożonarodzeniowe Gry Zupy Gra Deser Gry Warzywa