Quesadilla - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Qusedilla – Sara zaprasza dzisiaj na lekcje gotowania z wykorzystaniem tortilli i kurczaka oraz dużej ilości warzyw i sera. Takie danie podane z dipami może być wyśmienitą przekąską imprezową lub kolacją, a nawet pożywnym obiadem. Tortilla nie zawsze musi być użyta w taki sam sposób, czyli zawijana. Zobaczcie jakie trójkąciki proponowane są w tym przepisie.

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.2/10 (liczba ocen: 46)
Grano już: 12 319 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Barbie Gry Słodkie Gry Gry Torty Gry Przepisy Gry Owoce Gry Śniadanie Gry Kuchnia Gra Ciasto Gry Fast Food Gra Deser Gry Pieczenie Gry z Czekoladą Gry Zrób Sałatkę Gry Kurczak Gry Zupy Gry Dekorowanki Gry Bożonarodzeniowe Gry Ciastka Gry Zrób To Sam Gry Obiad Gry Bar Gry Makaron Gry Kanapki Gry Lody Gry Warzywa Gry Zręcznościowe Gotowanie z Sarą Gry Zarabianie Gry Hamburgery Zabawy dla Dziewczynek