Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Qusedilla – Sara zaprasza dzisiaj na lekcje gotowania z wykorzystaniem tortilli i kurczaka oraz dużej ilości warzyw i sera. Takie danie podane z dipami może być wyśmienitą przekąską imprezową lub kolacją, a nawet pożywnym obiadem. Tortilla nie zawsze musi być użyta w taki sam sposób, czyli zawijana. Zobaczcie jakie trójkąciki proponowane są w tym przepisie.

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.2/10 (liczba ocen: 43)
Grano już: 9 065 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Bar Gry Kuchnia Gra Deser Gra Ciasto Gry Owoce Gry Kanapki Gry Pizza Gry Zręcznościowe Gry Zarabianie Gry Zrób To Sam Gry Kurczak Słodkie Gry Gry Makaron Gry Zrób Sałatkę Gry Torty Gry Warzywa Zabawy dla Dziewczynek Gry Obiad Gry Fast Food Gry Hamburgery Gry Dekorowanki Gry Śniadanie Gry Lody Gry Pieczenie Gry z Czekoladą Gry Przepisy Gry Zupy Gotowanie z Sarą Gry Bożonarodzeniowe Barbie Gry