Pyyycha Indyk - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jeśli chcesz się pozbyć skórki z pomidora: natnij górę pomidorka w krzyżyk, potem zanurz we wrzątku na ok. 1-2 min, a następnie zanurz na chwilkę w zimnej wodzie. Skórkę wystarczy pociągnąć od miejsca nacięcia. Z tą metodą żadna skórka na pomidorze nie ma szans.:)
Trwa ładowanie gry...

Pyyycha Indyk – indyk jest już gotowy, pięknie upiekł się w piekarniku, ale nie można podać go tak samego bez żadnej ozdoby. W tej grze postaramy się udekorować indyka tak, aby wyglądał jeszcze bardziej smakowicie. Bo zgodzicie się chyba, że to właśnie dodatki sprawiają, że potrawa zachwyca nie tylko podniebienia, ale również oczy. W koło indyka mamy ikonki, po kliknięciu na nie u góry ekranu gry pojawi się ramka z elementami, które możemy zmienić. Klikamy na nie i obserwujemy co się zmieniło. Udanej zabawy!

Sterowanie – gramy przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 6.1/10 (liczba ocen: 7)
Grano już: 5 291 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gra Ciasto Gry Zrób Sałatkę Gry Kanapki Gra Deser Gry Dekorowanki Gry Zarabianie Gry Zupy Gry Zręcznościowe Gry Pieczenie Gry Obiad Gry Fast Food Zabawy dla Dziewczynek Gry Torty Gry Bar Gry z Czekoladą Gry Śniadanie Barbie Gry Gry Bożonarodzeniowe Gry Ciastka Gry Kuchnia Gry Przepisy Gry Kurczak Gry Zrób To Sam Gotowanie z Sarą Gry Hamburgery Słodkie Gry Gry Makaron Gry Lody Gry Owoce Gry Warzywa