Pyyycha Indyk - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Pyyycha Indyk – indyk jest już gotowy, pięknie upiekł się w piekarniku, ale nie można podać go tak samego bez żadnej ozdoby. W tej grze postaramy się udekorować indyka tak, aby wyglądał jeszcze bardziej smakowicie. Bo zgodzicie się chyba, że to właśnie dodatki sprawiają, że potrawa zachwyca nie tylko podniebienia, ale również oczy. W koło indyka mamy ikonki, po kliknięciu na nie u góry ekranu gry pojawi się ramka z elementami, które możemy zmienić. Klikamy na nie i obserwujemy co się zmieniło. Udanej zabawy!

Sterowanie – gramy przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 6.1/10 (liczba ocen: 7)
Grano już: 5 795 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Owoce Gry Śniadanie Gry Zrób Sałatkę Gra Deser Gry Torty Gry Makaron Zabawy dla Dziewczynek Gry Obiad Gra Ciasto Gry Zręcznościowe Gry Przepisy Gotowanie z Sarą Gry Lody Gry Zupy Gry Fast Food Gry Dekorowanki Gry Kurczak Gry Bożonarodzeniowe Gry Pieczenie Gry Zarabianie Gry Kuchnia Słodkie Gry Gry Bar Gry Ciastka Gry Kanapki Gry Warzywa Barbie Gry Gry z Czekoladą Gry Hamburgery Gry Zrób To Sam