Pyyycha Indyk | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

test
Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Pyyycha Indyk – indyk jest już gotowy, pięknie upiekł się w piekarniku, ale nie można podać go tak samego bez żadnej ozdoby. W tej grze postaramy się udekorować indyka tak, aby wyglądał jeszcze bardziej smakowicie. Bo zgodzicie się chyba, że to właśnie dodatki sprawiają, że potrawa zachwyca nie tylko podniebienia, ale również oczy. W koło indyka mamy ikonki, po kliknięciu na nie u góry ekranu gry pojawi się ramka z elementami, które możemy zmienić. Klikamy na nie i obserwujemy co się zmieniło. Udanej zabawy!

Sterowanie – gramy przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 6.1/10 (liczba ocen: 7)
Grano już: 5 221 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Kuchnia Gry Przepisy Gry z Czekoladą Barbie Gry Gra Ciasto Gry Zręcznościowe Gry Zarabianie Słodkie Gry Gry Śniadanie Gry Kanapki Gry Bar Gry Hamburgery Gry Zupy Zabawy dla Dziewczynek Gry Makaron Gra Deser Gry Obiad Gry Lody Gry Fast Food Gry Warzywa Gry Owoce Gry Zrób To Sam Gry Pieczenie Gry Torty Gry Dekorowanki Gry Kurczak Gry Zrób Sałatkę Gotowanie z Sarą Gry Bożonarodzeniowe Gry Ciastka