Pyyycha Indyk - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jeśli chcesz się pozbyć skórki z pomidora: natnij górę pomidorka w krzyżyk, potem zanurz we wrzątku na ok. 1-2 min, a następnie zanurz na chwilkę w zimnej wodzie. Skórkę wystarczy pociągnąć od miejsca nacięcia. Z tą metodą żadna skórka na pomidorze nie ma szans.:)
Trwa ładowanie gry...

Pyyycha Indyk – indyk jest już gotowy, pięknie upiekł się w piekarniku, ale nie można podać go tak samego bez żadnej ozdoby. W tej grze postaramy się udekorować indyka tak, aby wyglądał jeszcze bardziej smakowicie. Bo zgodzicie się chyba, że to właśnie dodatki sprawiają, że potrawa zachwyca nie tylko podniebienia, ale również oczy. W koło indyka mamy ikonki, po kliknięciu na nie u góry ekranu gry pojawi się ramka z elementami, które możemy zmienić. Klikamy na nie i obserwujemy co się zmieniło. Udanej zabawy!

Sterowanie – gramy przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 6.1/10 (liczba ocen: 7)
Grano już: 5 624 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry z Czekoladą Gry Zarabianie Gry Warzywa Gry Kurczak Gry Makaron Słodkie Gry Gry Zrób To Sam Gra Deser Gry Lody Gry Śniadanie Gry Obiad Gry Zręcznościowe Gry Fast Food Gry Zupy Gry Owoce Gry Ciastka Barbie Gry Zabawy dla Dziewczynek Gry Bar Gry Kanapki Gry Przepisy Gra Ciasto Gry Zrób Sałatkę Gry Dekorowanki Gotowanie z Sarą Gry Bożonarodzeniowe Gry Kuchnia Gry Torty Gry Hamburgery Gry Pieczenie