Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Pyszny Sorbet Owocowy (Delicious Fruit Sorbet) – Gdy lato w pełni a słońce robi to w czym jest najlepsze, czyli świeci i grzeje, wtedy fajnie jest się czymś ochłodzić. Słodkie, zimne i owocowe. Sorbet łączy te wszystkie właściwości i jest idealny na letnie dni i przy okazji dostarczy witaminek.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 2.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 668 razy

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Gry Zrób To Sam Gry Lody Gry Kuchnia Gry Dekorowanki Gry Bożonarodzeniowe Gry Makaron Gry Zarabianie Gry Przepisy Gra Ciasto Gry Ciastka Gry Torty Gry Kanapki Gry Hamburgery Zabawy dla Dziewczynek Gry Obiad Słodkie Gry Gra Deser Gry Kurczak Gry Pizza Gry z Czekoladą Gotowanie z Sarą Gry Warzywa Gry Pieczenie Gry Bar Gry Zręcznościowe Gry Owoce Gry Śniadanie Gry Fast Food Barbie Gry Gry Zrób Sałatkę