Pyszny Sorbet Owocowy - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Pierwsza pizza powstała w 1889 roku w Neapolu, a jej głównymi składnikami były: pomidory, ser mozarella i bazylia, które jednoznacznie kojarzą się z barwami narodowymi Włoch. Pizzę przygotował tamtejszy kucharz na cześć królowej Małgorzaty (Margherita di Savoia) odwiedzającej Neapol - stąd najpopularniejsza na świecie pizza Margherita.
Trwa ładowanie gry...

Pyszny Sorbet Owocowy (Delicious Fruit Sorbet) – Gdy lato w pełni a słońce robi to w czym jest najlepsze, czyli świeci i grzeje, wtedy fajnie jest się czymś ochłodzić. Słodkie, zimne i owocowe. Sorbet łączy te wszystkie właściwości i jest idealny na letnie dni i przy okazji dostarczy witaminek.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 4.3/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 994 razy

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Gry Kuchnia Gry Zrób To Sam Gry Hamburgery Gry Śniadanie Słodkie Gry Gry Bożonarodzeniowe Gry Zręcznościowe Gry Dekorowanki Gry Torty Gry Lody Zabawy dla Dziewczynek Gra Ciasto Barbie Gry Gry Zupy Gry Przepisy Gry Zrób Sałatkę Gry Bar Gry Makaron Gotowanie z Sarą Gry Kanapki Gry Warzywa Gry Kurczak Gry z Czekoladą Gry Ciastka Gry Zarabianie Gry Owoce Gry Pieczenie Gry Fast Food Gra Deser Gry Obiad