Pyszny Sorbet Owocowy - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak to jest z tym jedzonkiem na Słowacji? Na śniadanie, które po słowacku to Rańajky, możemy zjeść jajecznicę (Prażenica) ze świeżym chlebem (Chlieb Cerstvy) to tego wypić herbatkę czyli Ćaj. Na obiad (Obed) proponujemy frytki (Hranolki) i warzywa (Zelenina) z sosem (Omaćka), natomiast na deser lody (Zmrzlina). Na kolację (Većera) proponujemy zdrowy sok (Dżus) i ewentualnie kanapkę (Oblożeny Chlebićek). Pozostaje tylko życzyć Smacznego! (Dobrú Chuť!)
Trwa ładowanie gry...

Pyszny Sorbet Owocowy (Delicious Fruit Sorbet) – Gdy lato w pełni a słońce robi to w czym jest najlepsze, czyli świeci i grzeje, wtedy fajnie jest się czymś ochłodzić. Słodkie, zimne i owocowe. Sorbet łączy te wszystkie właściwości i jest idealny na letnie dni i przy okazji dostarczy witaminek.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 5.8/10 (liczba ocen: 4)
Grano już: 1 246 razy

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Gry Zupy Gry Kanapki Słodkie Gry Gry Bar Gry Zarabianie Gry Obiad Gry Śniadanie Gry Hamburgery Gry Fast Food Gry Zrób Sałatkę Gry Dekorowanki Gotowanie z Sarą Gry Warzywa Gry Zręcznościowe Gry Owoce Barbie Gry Gry Lody Gry Przepisy Gry Kurczak Gra Deser Gry Bożonarodzeniowe Gry Makaron Gry Kuchnia Gry Zrób To Sam Gry Ciastka Gry Torty Gry Pieczenie Gra Ciasto Gry z Czekoladą Zabawy dla Dziewczynek