Pyszny Serniczek | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

test
Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Pyszny Serniczek – udekoruj fajnie swój kawałek ciasta, który podała ci koleżanka. Do swojej dyspozycji masz różne smaki polew, ciasta oraz dodatków w postaci owoców i bitej śmietany. Spraw, by innym pociekła ślinka na widok waszego pysznego serniczka. Mniam!

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 2 530 razy

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Gry Owoce Gry Śniadanie Gry Dekorowanki Gry Fast Food Gry Obiad Gry Zrób To Sam Gry Przepisy Gry Bożonarodzeniowe Gry Hamburgery Gry Lody Gry Pieczenie Gry Zrób Sałatkę Gry z Czekoladą Gry Makaron Gry Kanapki Gry Zręcznościowe Barbie Gry Gra Ciasto Gra Deser Gry Bar Zabawy dla Dziewczynek Gry Warzywa Gry Zupy Słodkie Gry Gry Torty Gry Kurczak Gotowanie z Sarą Gry Kuchnia Gry Ciastka Gry Zarabianie