Pyszny Serniczek | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Pyszny Serniczek – udekoruj fajnie swój kawałek ciasta, który podała ci koleżanka. Do swojej dyspozycji masz różne smaki polew, ciasta oraz dodatków w postaci owoców i bitej śmietany. Spraw, by innym pociekła ślinka na widok waszego pysznego serniczka. Mniam!

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 2 070 razy

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Gry Dekorowanki Gry Owoce Gry Bożonarodzeniowe Gry Makaron Zabawy dla Dziewczynek Gra Deser Gry Przepisy Gry Lody Gry Hamburgery Gry Śniadanie Gry Zupy Gry Zrób Sałatkę Gry Pieczenie Gry Obiad Gry Bar Gry Zręcznościowe Gry z Czekoladą Gra Ciasto Gry Fast Food Barbie Gry Gotowanie z Sarą Gry Zarabianie Gry Kurczak Gry Kanapki Gry Kuchnia Gry Torty Gry Pizza Gry Zrób To Sam Gry Warzywa Słodkie Gry