Pyszny Rosół - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak to jest z tym jedzonkiem na Słowacji? Na śniadanie, które po słowacku to Rańajky, możemy zjeść jajecznicę (Prażenica) ze świeżym chlebem (Chlieb Cerstvy) to tego wypić herbatkę czyli Ćaj. Na obiad (Obed) proponujemy frytki (Hranolki) i warzywa (Zelenina) z sosem (Omaćka), natomiast na deser lody (Zmrzlina). Na kolację (Većera) proponujemy zdrowy sok (Dżus) i ewentualnie kanapkę (Oblożeny Chlebićek). Pozostaje tylko życzyć Smacznego! (Dobrú Chuť!)
Trwa ładowanie gry...

Pyszny Rosół – Sara zaprasza na lekcję gotowania prawdziwego rosołu! Ta tradycyjna polska zupa gości na stołach w każdą niedzielę. Zobacz jak zrobić tą popularną zupę i zaskocz mamę, że Ty też potrafisz przygotować niedzielny obiad. Wykonuj instrukcje pojawiające się na ekranie. Sara krok po kroku nauczy Cię co należy robić. Im szybciej wykonasz poszczególne zadania, tym więcej punktów zdobędziesz.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.9/10 (liczba ocen: 51)
Grano już: 16 995 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Owoce Gotowanie z Sarą Gry Lody Gry Ciastka Zabawy dla Dziewczynek Gry Zarabianie Gry Zrób Sałatkę Gry Kurczak Gry Zrób To Sam Gry Torty Gry Kanapki Gry Kuchnia Gra Deser Gry Dekorowanki Gry Pieczenie Gry Śniadanie Gry Fast Food Gry Obiad Gra Ciasto Gry Przepisy Gry Zupy Gry Hamburgery Gry Bożonarodzeniowe Gry z Czekoladą Słodkie Gry Gry Zręcznościowe Gry Bar Gry Warzywa Gry Makaron Barbie Gry