Pyszny Rosół - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Pierwsza pizza powstała w 1889 roku w Neapolu, a jej głównymi składnikami były: pomidory, ser mozarella i bazylia, które jednoznacznie kojarzą się z barwami narodowymi Włoch. Pizzę przygotował tamtejszy kucharz na cześć królowej Małgorzaty (Margherita di Savoia) odwiedzającej Neapol - stąd najpopularniejsza na świecie pizza Margherita.
Trwa ładowanie gry...

Pyszny Rosół – Sara zaprasza na lekcję gotowania prawdziwego rosołu! Ta tradycyjna polska zupa gości na stołach w każdą niedzielę. Zobacz jak zrobić tą popularną zupę i zaskocz mamę, że Ty też potrafisz przygotować niedzielny obiad. Wykonuj instrukcje pojawiające się na ekranie. Sara krok po kroku nauczy Cię co należy robić. Im szybciej wykonasz poszczególne zadania, tym więcej punktów zdobędziesz.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.9/10 (liczba ocen: 52)
Grano już: 17 765 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Pieczenie Gra Ciasto Gry Kurczak Gry Bar Zabawy dla Dziewczynek Gry Zarabianie Gra Deser Gry Ciastka Gry z Czekoladą Barbie Gry Gry Hamburgery Gry Owoce Gry Kanapki Gry Zrób To Sam Gry Torty Gry Obiad Gry Fast Food Gry Przepisy Gry Warzywa Gry Śniadanie Słodkie Gry Gotowanie z Sarą Gry Kuchnia Gry Bożonarodzeniowe Gry Lody Gry Zrób Sałatkę Gry Makaron Gry Zupy Gry Dekorowanki Gry Zręcznościowe