Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Pyszny Poczęstunek – udekoruj kawałek ciasta, który będzie hitem Twojego wieczornego poczęstunku dla gości. Klikaj na ikonki znajdujące się po prawej stronie, a rzeczy z górnej ramki przeciągaj na ciasto. Zobacz jak wiele ozdób możesz użyć. Udekoruj ciasto na wiele sposobów.

Sterowanie – przy pomocy myszki.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 1898 razy
Zobacz także:
Gry Jedzenie, , ,

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Barbie Gry Gry Kanapki Gry Torty Gry Pizza Gry Zarabianie Gry Obiad Gry Warzywa Gry Fast Food Gra Ciasto Gry Makaron Gotowanie z Sarą Gry Zręcznościowe Gry Kurczak Gry Zrób To Sam Gry Pieczenie Słodkie Gry Gra Deser Gry Lody Gry z Czekoladą Gry Bar Gry Śniadanie Gry Dekorowanki Gry Bożonarodzeniowe Gry Kuchnia Gry Hamburgery Zabawy dla Dziewczynek Gry Owoce Gry Ciastka Gry Przepisy Gry Zrób Sałatkę