Pyszny Poczęstunek | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak to jest z tym jedzonkiem na Słowacji? Na śniadanie, które po słowacku to Rańajky, możemy zjeść jajecznicę (Prażenica) ze świeżym chlebem (Chlieb Cerstvy) to tego wypić herbatkę czyli Ćaj. Na obiad (Obed) proponujemy frytki (Hranolki) i warzywa (Zelenina) z sosem (Omaćka), natomiast na deser lody (Zmrzlina). Na kolację (Većera) proponujemy zdrowy sok (Dżus) i ewentualnie kanapkę (Oblożeny Chlebićek). Pozostaje tylko życzyć Smacznego! (Dobrú Chuť!)
Trwa ładowanie gry...

Pyszny Poczęstunek – udekoruj kawałek ciasta, który będzie hitem Twojego wieczornego poczęstunku dla gości. Klikaj na ikonki znajdujące się po prawej stronie, a rzeczy z górnej ramki przeciągaj na ciasto. Zobacz jak wiele ozdób możesz użyć. Udekoruj ciasto na wiele sposobów.

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 2 211 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Zarabianie Gotowanie z Sarą Gry Zrób Sałatkę Gry Zupy Barbie Gry Gry Warzywa Gry Kanapki Gry Bar Słodkie Gry Gry Zrób To Sam Zabawy dla Dziewczynek Gry Lody Gry Hamburgery Gry Bożonarodzeniowe Gry Torty Gry z Czekoladą Gry Owoce Gry Przepisy Gry Kurczak Gry Pieczenie Gry Zręcznościowe Gry Kuchnia Gry Śniadanie Gra Deser Gra Ciasto Gry Obiad Gry Dekorowanki Gry Fast Food Gry Makaron Gry Pizza