Pyszny Koktajl Owocowy - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Czarne Oliwki to są te same oliwki co Zielone z tym że oliwki czarne zbierane są później. Oliwki zielone, czarne czy fioletowoczarne są oczywiście jadalne i najczęściej wykorzystuje się je do przygotowania przeróżnych potraw. Jednak najważniejszym zastosowaniem oliwek jest (jak wskazuje ich nazwa) otrzymywanie oliwy - Oliwa z oliwek.
Trwa ładowanie gry...

Pyszny Koktajl Owocowy (Delicious Fruit Smoothie) – Jedyna bomba, jakiej nie należy unikać to bomba witaminowa. Wręcz należy jej poszukiwać. A gdzie się znajduje? Można stworzyć ją samemu z różnorodnych owocowych pyszności, które da się zamienić w koktajl. Zapraszamy do naszej kuchni i lodówki, która kryje w sobie wszystkie produkty niezbędne do zrobienia takiego koktajlu.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.5/10 (liczba ocen: 11)
Grano już: 2 058 razy

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Gry Zarabianie Gry Zrób To Sam Gry Bar Gry Pieczenie Gry Ciastka Gry Przepisy Gry Makaron Gry Kanapki Słodkie Gry Gry Fast Food Gry Dekorowanki Gry Zręcznościowe Gry Torty Zabawy dla Dziewczynek Gry Obiad Gra Ciasto Gry Lody Gry Zrób Sałatkę Gry Hamburgery Gry Owoce Gry Kuchnia Gry Kurczak Barbie Gry Gotowanie z Sarą Gry z Czekoladą Gry Śniadanie Gry Zupy Gry Warzywa Gry Bożonarodzeniowe Gra Deser