Pyszny Koktajl Owocowy | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

test
Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Pyszny Koktajl Owocowy (Delicious Fruit Smoothie) – Jedyna bomba, jakiej nie należy unikać to bomba witaminowa. Wręcz należy jej poszukiwać. A gdzie się znajduje? Można stworzyć ją samemu z różnorodnych owocowych pyszności, które da się zamienić w koktajl. Zapraszamy do naszej kuchni i lodówki, która kryje w sobie wszystkie produkty niezbędne do zrobienia takiego koktajlu.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.3/10 (liczba ocen: 6)
Grano już: 842 razy

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Gry Śniadanie Gry Pieczenie Gry Kuchnia Włoska Gry Zręcznościowe Gry Obiad Gry Zrób Sałatkę Gra Deser Gry Makaron Barbie Gry Gry Hamburgery Gry Przepisy Gra Ciasto Gry z Czekoladą Zabawy dla Dziewczynek Gry Dekorowanki Gry Bożonarodzeniowe Gry Fast Food Gry Kurczak Gry Kuchnia Gry Ciastka Słodkie Gry Gry Kanapki Gry Warzywa Gotowanie z Sarą Gry Zrób To Sam Gry Zarabianie Gry Lody Gry Torty Gry Bar Gry Owoce